Kde v zimě na dovolenou?

In Cestování

Z nějakého důvodu, mnoho lidí věří, že nejlepší dovolená je letní dovolená, říkají, že se můžete zahřát relativně levně a navštívit nejodlehlejší místa na naší planetě bez větších potíží a starostí.

Zima je nádherné období roku, kromě toho v zimě hotely a turistické střediska v této době často poskytují značné slevy. Odborníci se domnívají, že zimní období je nejlepším časem ke zlepšení zdraví, protože právě v tomto období stoupá množství kyslíku ve vzduchu o 10-15%, což je velmi příznivé pro outdoorové aktivity.

Ti, kteří rádi pohlcují paprsky jemného slunce, také nezoufají. Většina touroperátorů nabízí širokou škálu balíčků, které vás zavedou na vyhlášené pláže s výhledem na exotické krajiny, které nahradí otupělost a tupost zimních dnů.

Další možností jsou nákupní zájezdy, ty mimochodem poskytuje mnoho cestovních společností, nejčastěji zahrnují výlety do módních měst v Evropě, protože v zimě začíná období obrovských prodejů a slev.  

Thajsko

Proč je tolik turistů tak zamilovaných do této země? Možná proto, že neobvykle a překvapivě se zde kombinuje exotický starověk s novým věkem, nelze opomenout vynikající služby a nezapomenutelná místa s krásami, které zůstanou ve vaší paměti po mnoho let.

Thajsko má po celý rok přibližně stejnou teplotu, ale klima je jasně rozděleno do tří sezón.  Pokud toužíte po exotice a odlehlých pláží, jste na ostrově Koh Samui vítání, zatímco největší thajský ostrov Phuket je vhodný pro aktivní potápěče. Na plážích se organizují výlety, které kombinují cestování a relaxaci.

Turecko

Pokud chcete v zimě jít s dítětem k moři, pak nejlepší možností je Turecko.   Výlety do Turecka jsou mnohem levnější, než ostatní destinace. Turecká zima má mírné klima, je docela možné, že teplota vzduchu dosáhne 16-17 ° a teplota vody – 20 °.  

Mimochodem, Turecko má také vlastní lyžařská střediska, přijatelné ceny a slušné tratě v poslední době přitahují stále více turistů.

Současně se můžete vydat na oblíbené nákupní zájezdy v Turecku, právě v té době mohou být slevy u značkových věcí až 80%.

Milujete lyžování?

Poiana Brasov – Rumunsko. Hlavním lákadlem letoviska je zařízení, které produkuje umělý sníh, takže zde mohou od začátku podzimu do jara jezdit nadšení lyžaři. 

Arinsal – Andorra. Hlavní zvláštností je samotná lokalita – Andorra – jeden z nejmenších států na světě a horský komplex zabírá téměř celé území.

Bohinj – Slovinsko. Toto středisko je jedním z mála míst, kde můžete jezdit na přírodním sněhu až do poloviny dubna, je zde mnohem více sněhu než v kterémkoli jiném světovém lyžařském středisku.

Bukovel – Ukrajina.  Málokdo ví, že jde o nejprestižnější lyžařské středisko v zemi. Dobře vyvinutá infrastruktura, moderní vybavení a výtahy, vynikající tratě a vysoká úroveň služeb nenechají nikoho lhostejným.

 Výběr je na vás a to jsme teprve na začátku!

You may also read!

Přeprava strojů již není problém

Stěhování strojů není žádný snadný logistický problém. Přitom firmy nezůstávají obvykle na jednom místě po celou dobu svého fungování.

Read More...

Likvidace vozidel s odborníky je hračka

Máte doma staré auto, které potřebujete zlikvidovat? Spousta lidí stojí před tímto úkonem jen jednou v životě, proto pak

Read More...

Zavolejte si pro údržbu i opravu svého kávovaru náš odborný servis

Vychutnejte si každý den opravdu dobrou kávu ze svého kávovaru. Aby fungoval tak jak má, dopřejte mu pravidelnou údržbu

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu