Seznamte se s moderní plastickou chirurgií. Jaké jsou nejvyhledávanější zákroky?

In Doporučujeme

Většina žen se za svůj život alespoň jednou zamyslela nad tím, jaké by to bylo podstoupit chirurgický zákrok pro získání vysněného vzhledu. Čím dál tím více z nich si tento sen plní, a to nejen díky tomu, že služby plastické chirurgie jsou dnes finančně dostupnější, ale také díky moderním metodám, jež snižují riziko možných komplikací a celkovou dobu rekonvalescence. Facelift, modelace prsou, úprava očních víček, liposukce, to a mnoho dalšího zvládne šikovný plastický chirurg. Pojďte se podívat, jaké jsou v současnosti nejpopulárnější zákroky na poli estetické medicíny.

Efektivní vyhlazení vrásek

Vrásky s přibývajícím věkem začnou dříve či později trápit každou ženu. Plastická chirurgie si s tímto problémem ale dokáže hravě poradit. Nejúčinnější metodou odstranění vrásek je v současné době takzvaný facelift. Jedná se o jeden z nejvyhledávanějších zákroků vůbec a spočívá ve vypnutí kůže v obličeji. Díky tomuto procesu se vrásky vytratí a váš vzhled omládne o několik let. Žádná sebelepší drahá mastička ani domácí přírodní kúry nedokáží zajistit takový výsledek. Nejlepším kandidátem pro tento druh zákroku je zralá žena kolem 50 let, jelikož v tomto věku jsou vrásky již zcela patrné.

Úprava poprsí pro větší sebevědomí

Další vysoce poptávanou operací je modelace prsou. Tu vyhledávají především dámy, jež mají povislé poprsí po dětech nebo je odjakživa trápí asymetrie. Současně s modelací může být provedeno zvětšení ňader vlastním tukem či implantáty, nebo naopak jejich redukce. Pakliže vám velké poprsí způsobuje zdravotní problémy, je možné zažádat svou zdravotní pojišťovnu o kompletní nebo alespoň částečnou úhradu operace. Ale nebojte, ani pro ostatní není tento zákrok nedostupný. Většina klinik dnes již umožňuje financovat operaci prostřednictvím úvěru poskytnutého od jejich smluvního partnera.

You may also read!

Čištění střech: cesta k dlouhodobému zdraví Vašeho Domu

Čištění střech je důležitým úkolem, který může zvýšit životnost vaší střechy a zachovat integritu domu. Střecha je vystavena nepříznivým

Read More...

Textilní velkoobchod: Tajemství úspěchu ve světě módy a textilního průmyslu

Pro mnoho maloobchodníků, návrhářů a výrobců je klíčové mít přístup k široké škále kvalitního textilu, aby mohli vytvářet trendy

Read More...

Vodní dýmky jsou stále více populární

Říká se jí vodnice, šíša, je to zkrátka vodní dýmka. Jedná se o stále populárnějšího společníka do čajoven, dalších

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu