Seznamte se s moderní plastickou chirurgií. Jaké jsou nejvyhledávanější zákroky?

In Doporučujeme

Většina žen se za svůj život alespoň jednou zamyslela nad tím, jaké by to bylo podstoupit chirurgický zákrok pro získání vysněného vzhledu. Čím dál tím více z nich si tento sen plní, a to nejen díky tomu, že služby plastické chirurgie jsou dnes finančně dostupnější, ale také díky moderním metodám, jež snižují riziko možných komplikací a celkovou dobu rekonvalescence. Facelift, modelace prsou, úprava očních víček, liposukce, to a mnoho dalšího zvládne šikovný plastický chirurg. Pojďte se podívat, jaké jsou v současnosti nejpopulárnější zákroky na poli estetické medicíny.

Efektivní vyhlazení vrásek

Vrásky s přibývajícím věkem začnou dříve či později trápit každou ženu. Plastická chirurgie si s tímto problémem ale dokáže hravě poradit. Nejúčinnější metodou odstranění vrásek je v současné době takzvaný facelift. Jedná se o jeden z nejvyhledávanějších zákroků vůbec a spočívá ve vypnutí kůže v obličeji. Díky tomuto procesu se vrásky vytratí a váš vzhled omládne o několik let. Žádná sebelepší drahá mastička ani domácí přírodní kúry nedokáží zajistit takový výsledek. Nejlepším kandidátem pro tento druh zákroku je zralá žena kolem 50 let, jelikož v tomto věku jsou vrásky již zcela patrné.

Úprava poprsí pro větší sebevědomí

Další vysoce poptávanou operací je modelace prsou. Tu vyhledávají především dámy, jež mají povislé poprsí po dětech nebo je odjakživa trápí asymetrie. Současně s modelací může být provedeno zvětšení ňader vlastním tukem či implantáty, nebo naopak jejich redukce. Pakliže vám velké poprsí způsobuje zdravotní problémy, je možné zažádat svou zdravotní pojišťovnu o kompletní nebo alespoň částečnou úhradu operace. Ale nebojte, ani pro ostatní není tento zákrok nedostupný. Většina klinik dnes již umožňuje financovat operaci prostřednictvím úvěru poskytnutého od jejich smluvního partnera.

You may also read!

S elektronickými cigaretami je kouření bezpečnější

Každý malý školák dnes ví, že kouření nepřináší příliš mnoho zdravotních výhod, spíše právě naopak. Jedná se o zlozvyk,

Read More...

Důležitá lékařská vyšetřovací technika: Oftalmoskopy, otoskopy i dermatoskopy

Vyšetření nám dnes usnadňuje spousta pomůcek. Je to komfortnější nejen pro pacienty, ale i profesionály. Kde seženou to nejlepší? Zdravotnické

Read More...

K čemu slouží jednotlivé druhy kalibrů? Neztraťte se v možnostech

V moderní strojírenské výrobě je nutné pracovat s extrémně přesnými rozměry, které se pohybují v řádech pouhých setin milimetru.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu