Snadný a bezpečný způsob, jak si uchovat hodnotu svých peněz

In Doporučujeme

Uvědomujete si, že peníze, které pouze leží na vašem bankovním účtu, časem ztrácí svoji hodnotu? Když už nic jiného, pouze inflace vaše konto ročně zeštíhlí o několik procent. Uvažujete nad tím, jak své peníze ochránit a nevíte, kudy se vydat? Možná, že nákup akcií, obchodování na burze či využívání podílových fondů vám přijde jako zbytečně rizikové a zas tak se v těchto oblastech neorientujete. Říkáte si, že do pořízení nemovitosti se vám zase tolik investovat nechce. Co tedy s tím? Odpovědí, kterou hledáte, může být investice do zlata.

Se zlatem nebudete na svých penězích prodělávat

Investiční zlato má jednu obrovskou výhodu, téměř vůbec neztrácí na hodnotě. Bez ohledu na stabilitu měny, ekonomický a společenský vývoj v zemi a další vlivy je stále cenné. Můžete ho nakoupit téměř jakékoliv množství, od jediného gramu až po několik kilogramů. A když budete potřebovat své hotové peníze zpět, dostanete se k nim takřka kdekoliv, zlaté slitky se totiž obchodují všude po světě.

Slitky a mince jsou velmi praktické

Zmiňované slitky představují jednu možnost, jak do zlata investovat. Jsou velmi malé, tedy dostatečně mobilní, navíc prakticky nezničitelné. Druhá varianta jsou zlaté mince, jejichž hodnota může díky sběratelskému efektu v čase dokonce ještě stoupat.

Zlato vám nezajistí žádné vysoké úroky, nečekejte, že byste jeho koupením nějak výrazně zbohatli. Dává vám ale velice slušnou jistotuuchování hodnoty vašich peněz. Nepřijdete tedy o ně.

Nakupte online u České mincovny

V České republice žádná česká mincovna nevyrábí zlaté slitky. Kde je tedy sehnat? Naštěstí existují kvalitní zahraniční zdroje, odkud se dováží zlato nejvyšší ryzosti. Do ruky se vám dostanou slitky z předních švýcarských rafinérií (Argor Heraens, P.A.M.P.), získáte tak jistotu jejich původu a kvality. Díky podmínkám dnešních časů si slitky i mince můžete objednat i online. Přijdou vám v bezpečné a pojištění zásilce.

You may also read!

S elektronickými cigaretami je kouření bezpečnější

Každý malý školák dnes ví, že kouření nepřináší příliš mnoho zdravotních výhod, spíše právě naopak. Jedná se o zlozvyk,

Read More...

Důležitá lékařská vyšetřovací technika: Oftalmoskopy, otoskopy i dermatoskopy

Vyšetření nám dnes usnadňuje spousta pomůcek. Je to komfortnější nejen pro pacienty, ale i profesionály. Kde seženou to nejlepší? Zdravotnické

Read More...

K čemu slouží jednotlivé druhy kalibrů? Neztraťte se v možnostech

V moderní strojírenské výrobě je nutné pracovat s extrémně přesnými rozměry, které se pohybují v řádech pouhých setin milimetru.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu