Snadný a bezpečný způsob, jak si uchovat hodnotu svých peněz

In Doporučujeme

Uvědomujete si, že peníze, které pouze leží na vašem bankovním účtu, časem ztrácí svoji hodnotu? Když už nic jiného, pouze inflace vaše konto ročně zeštíhlí o několik procent. Uvažujete nad tím, jak své peníze ochránit a nevíte, kudy se vydat? Možná, že nákup akcií, obchodování na burze či využívání podílových fondů vám přijde jako zbytečně rizikové a zas tak se v těchto oblastech neorientujete. Říkáte si, že do pořízení nemovitosti se vám zase tolik investovat nechce. Co tedy s tím? Odpovědí, kterou hledáte, může být investice do zlata.

Se zlatem nebudete na svých penězích prodělávat

Investiční zlato má jednu obrovskou výhodu, téměř vůbec neztrácí na hodnotě. Bez ohledu na stabilitu měny, ekonomický a společenský vývoj v zemi a další vlivy je stále cenné. Můžete ho nakoupit téměř jakékoliv množství, od jediného gramu až po několik kilogramů. A když budete potřebovat své hotové peníze zpět, dostanete se k nim takřka kdekoliv, zlaté slitky se totiž obchodují všude po světě.

Slitky a mince jsou velmi praktické

Zmiňované slitky představují jednu možnost, jak do zlata investovat. Jsou velmi malé, tedy dostatečně mobilní, navíc prakticky nezničitelné. Druhá varianta jsou zlaté mince, jejichž hodnota může díky sběratelskému efektu v čase dokonce ještě stoupat.

Zlato vám nezajistí žádné vysoké úroky, nečekejte, že byste jeho koupením nějak výrazně zbohatli. Dává vám ale velice slušnou jistotuuchování hodnoty vašich peněz. Nepřijdete tedy o ně.

Nakupte online u České mincovny

V České republice žádná česká mincovna nevyrábí zlaté slitky. Kde je tedy sehnat? Naštěstí existují kvalitní zahraniční zdroje, odkud se dováží zlato nejvyšší ryzosti. Do ruky se vám dostanou slitky z předních švýcarských rafinérií (Argor Heraens, P.A.M.P.), získáte tak jistotu jejich původu a kvality. Díky podmínkám dnešních časů si slitky i mince můžete objednat i online. Přijdou vám v bezpečné a pojištění zásilce.

You may also read!

Propanbutanové a propanové láhve až do domu? Brzy se bude jednat o běžnou službu

Využíváte ve své domácnosti propanbutanové láhve? Jste vášniví turisté a rádi si při kempování ohřejete jídlo na plynovém vařiči?

Read More...

Úsporná sprcha pomůže šetřit náklady za spotřebu vody

Je to životadárná kapalina a potřebujeme ji denně. Otázkou ovšem je, kolik litrů každý den vyplýtváme zbytečně, protože v úsporách

Read More...

Hledáte nové bydlení v Praze? Zkontrolujte nabídku volných bytů na Praze 3 a vyberte si ten svůj

Přejete si najít svůj byt snů a přestěhovat se někam, kde budete mít na dosah veškeré služby, ale zároveň

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu