9 hlavních položek, které by měly být v každém autě

In Automoto

Pokud trávíte hodně času za volantem, víte, jak nedostatek užitečných věcí může vaši cestu zkomplikovat. Dnes výrobci nabízejí svým zákazníkům obrovský výběr miniaplikací do auta, které výrazně zvyšují komfort dlouhých cest autem. Jaké jsou tyto pomůcky? Sestavili jsme seznam příslušenství, které by měly být v každém autě.

1. Navigátor

GPS-navigátor nás osvobozuje od nezávislého vyhledávání potřebných silnic, umožňuje nám vybrat nejlepší trasu k cíli a zcela nám nahradí papírovou mapu. Pro snadné používání všech těchto užitečných funkcí odborníci doporučují vybrat navigační zařízení a software od známých značek. Špatný výkon, nepochopitelné menu a špatná přesnost geografických map mohou navigaci výrazně komplikovat. Při výběru značkových modelů vyloučíme přítomnost těchto nedostatků.

2. Hrnek na termosku

Na silnici není nic lepšího než doušek horké kávy nebo čaje. Samozřejmě, dnes si na téměř na každé čerpací stanici můžete vychutnat osvěžující nápoj v papírovém kelímku. Bude však mnohem praktičtější koupit termosku, která bude vždy po ruce v autě. 

3. Držák pro smartphone

Dnes mnoho automobilek vyvíjí interiéry automobilů s místem pro uložení smartphonu, ale otázka správného upevnění na správném místě zůstává otevřená. Různé držáky pro telefony a tablety mohou snadno vyřešit tento problém, který chrání zařízení před pádem a umožňuje jejich uspořádání pro pohodlné použití.

4. Multitool

Ve vozidle by vždy měly být nástroje, které pomohou v případě nouze. Nejlepší řešení je praktický univerzální kapesní nůž. Jeho konstrukce zpravidla zahrnuje kleště, různé nože, šroubovák, nůžky a mnoho dalších zařízení, která mohou být užitečná při výletu. Vyberte pouze vysoce kvalitní modely, abyste měli k dispozici spolehlivého pomocníka.

5. LED svítilna

Svítilna v autě je nutná nejen k osvětlení silnice, ale také k hledání předmětů uvnitř automobilu. LED světla svítí mnohem jasněji než tradiční modely a spotřebovávají mnohem méně energie. Proto je baterka dalším nezbytným prvkem, který musí nutně ležet v odkládací schránce.

6. Startovací kabely

Baterie je pravděpodobně nejdůležitějším prvkem v automobilu. Obzvláště v zimě, zejména u starších automobilů – může kdykoli selhat. To však není problém, pokud máte kabely na dosah ruky.

7. Nabíjení USB

V současné době jsme stále více závislí na mobilních zařízeních a musíme je neustále nabíjet. Moderní vozy jsou stále více vybaveny konektorem USB, ale někdy to nestačí. Pokud chceme nabíjet telefon, navigátor, tablet a další pomůcky, pak se bez tohoto zařízení neobjedeme.

8. Lepicí páska

Zesílená metalizovaná páska pomůže vyřešit mnoho problémů, které se mohou objevit na silnici.

9. Náhradní pojistky

Přestože už povinně nemusíte vozit ve svém vozidle náhradní autožárovky a pojistky určit není nikdy na škodu si je vzít.

You may also read!

Klíčové kroky k zodpovědnému hazardu s pomocí IPRH

Hazardní hry představují pro mnohé zábavu a vzrušení, avšak s sebou nesou i potenciální rizika. Odpovědnost za minimalizaci těchto

Read More...

Kde hledat obrazy v aukci?

Starožitnosti a obrazy patří k věcem, které s přibývajícími roky rozhodně neztrácí na své hodnotě. Právě proto je možné

Read More...

Zdravé a lahodné dobrůtky pro psy

Dopřejte svému chlupatému psímu miláčkovi kvalitní a lahodné dobrůtky jako zpestření jídelníčku, za odměnu po výcviku nebo jen tak

Read More...

Mobile Sliding Menu