9 hlavních položek, které by měly být v každém autě

In Automoto

Pokud trávíte hodně času za volantem, víte, jak nedostatek užitečných věcí může vaši cestu zkomplikovat. Dnes výrobci nabízejí svým zákazníkům obrovský výběr miniaplikací do auta, které výrazně zvyšují komfort dlouhých cest autem. Jaké jsou tyto pomůcky? Sestavili jsme seznam příslušenství, které by měly být v každém autě.

1. Navigátor

GPS-navigátor nás osvobozuje od nezávislého vyhledávání potřebných silnic, umožňuje nám vybrat nejlepší trasu k cíli a zcela nám nahradí papírovou mapu. Pro snadné používání všech těchto užitečných funkcí odborníci doporučují vybrat navigační zařízení a software od známých značek. Špatný výkon, nepochopitelné menu a špatná přesnost geografických map mohou navigaci výrazně komplikovat. Při výběru značkových modelů vyloučíme přítomnost těchto nedostatků.

2. Hrnek na termosku

Na silnici není nic lepšího než doušek horké kávy nebo čaje. Samozřejmě, dnes si na téměř na každé čerpací stanici můžete vychutnat osvěžující nápoj v papírovém kelímku. Bude však mnohem praktičtější koupit termosku, která bude vždy po ruce v autě. 

3. Držák pro smartphone

Dnes mnoho automobilek vyvíjí interiéry automobilů s místem pro uložení smartphonu, ale otázka správného upevnění na správném místě zůstává otevřená. Různé držáky pro telefony a tablety mohou snadno vyřešit tento problém, který chrání zařízení před pádem a umožňuje jejich uspořádání pro pohodlné použití.

4. Multitool

Ve vozidle by vždy měly být nástroje, které pomohou v případě nouze. Nejlepší řešení je praktický univerzální kapesní nůž. Jeho konstrukce zpravidla zahrnuje kleště, různé nože, šroubovák, nůžky a mnoho dalších zařízení, která mohou být užitečná při výletu. Vyberte pouze vysoce kvalitní modely, abyste měli k dispozici spolehlivého pomocníka.

5. LED svítilna

Svítilna v autě je nutná nejen k osvětlení silnice, ale také k hledání předmětů uvnitř automobilu. LED světla svítí mnohem jasněji než tradiční modely a spotřebovávají mnohem méně energie. Proto je baterka dalším nezbytným prvkem, který musí nutně ležet v odkládací schránce.

6. Startovací kabely

Baterie je pravděpodobně nejdůležitějším prvkem v automobilu. Obzvláště v zimě, zejména u starších automobilů – může kdykoli selhat. To však není problém, pokud máte kabely na dosah ruky.

7. Nabíjení USB

V současné době jsme stále více závislí na mobilních zařízeních a musíme je neustále nabíjet. Moderní vozy jsou stále více vybaveny konektorem USB, ale někdy to nestačí. Pokud chceme nabíjet telefon, navigátor, tablet a další pomůcky, pak se bez tohoto zařízení neobjedeme.

8. Lepicí páska

Zesílená metalizovaná páska pomůže vyřešit mnoho problémů, které se mohou objevit na silnici.

9. Náhradní pojistky

Přestože už povinně nemusíte vozit ve svém vozidle náhradní autožárovky a pojistky určit není nikdy na škodu si je vzít.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

You may also read!

Chcete si přivydělat při relativně nízkém riziku? Nakupte zlato

Nechat rozmnožovat své peníze na speciálních bankovních spořících účtech je z dlouhodobého hlediska sice výhodné, nicméně nijak zásadně lukrativní.

Read More...

Hledáte ideální dárek?

Jsou lidé, kteří mají schopnost vždy koupit ideální dárek pro všechny příležitosti, a pak je tu zbývající většina, která

Read More...

Postarejte se dětem o kreativní léto – pomůže vám galanterie

Pokud máte právě v létě o něco více času než jindy, pusťte se do kreativního tvoření. Začít se dá

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu