Originální návrh manželství

In Domácnost

Svatba pro všechny je velmi důležitá událost, která v doslovném smyslu zcela změní váš život. A mnoho mladých párů se snaží, aby jejich svatba byla neobvyklá a originální – památka do konce života.  V našem moderním světě se klasické rande v restauraci, které končí prstenem, všem nelíbí, takže muži hledají více originální způsoby, jak nabídnout své drahé polovičce sňatek. Níže jsme popsali tři originální způsoby, které ženu určitě překvapí a potěší.

Předveďte domácího mazlíčka

Ať už je to malé kotě nebo štěkající štěně, hlavní věc je, že je to skvělý způsob, jak ji přitom nabídnout sňatek. Musíte jen vědět, zda skutečně vaše drahá polovička touží po chlupatém mazlíčkovi, a zda se o něj postará. Určitě bude dobré, pokud znáte plemeno, které chce a vzhled zvířete. Aby byl návrh ještě originálnější, můžete na malé zvíře připevnit límec, na kterém bude napsán nápis „Vezmeš si mě?“.

Serenáda

Pokud umíte hrát na nějaký hudební nástroj nebo zpívat, tato metoda je perfektní a lety vyzkoušená. Vše, co potřebujete, je hudební nástroj, vlastní melodie a text.  Pak stačí přijít k dívce večer pod balkón a zahrát či zazpívat nebo obojí.  Navíc můžete požádat kamaráda a okrášlit místo námluv různými barvami, pochodněmi, girlandami a mnoha dalšími. Pokud se vám tento způsob líbí, ale neumíte ani hrát a už vůbec ne zpívat, nezoufejte, můžete si objednat zpěváka, který to učiní v zákrytu za vás.

Vlastní film

Skvělý způsob, jak nabídnout své milované sňatek, je natočit vlastní film. Pozvěte přátele, příbuzné různých známých, ozdobte místnost a začněte dělat svůj osobní film. Neměl by trvat hodinu ani déle, dostačující je 10 minut. Prostřednictvím filmu řeknete své lásce, proč ji milujete, vážíte si ji a respektujete. Po tomto videu dejte ženě květiny a učiňte nabídku ke sňatku. Můžete si toto video prohlédnout společně doma, nebo si objednat samostatné sezení v kině, se svými oblíbenými filmy, na jejichž začátku budete své video ukazovat. Můžete také vložit video do pravidelné filmové show, ovšem nemůžeme zaručit, že toto gesto se bude líbit všem divákům.

Zdroj: Ourmind

You may also read!

Klíčové kroky k zodpovědnému hazardu s pomocí IPRH

Hazardní hry představují pro mnohé zábavu a vzrušení, avšak s sebou nesou i potenciální rizika. Odpovědnost za minimalizaci těchto

Read More...

Kde hledat obrazy v aukci?

Starožitnosti a obrazy patří k věcem, které s přibývajícími roky rozhodně neztrácí na své hodnotě. Právě proto je možné

Read More...

Zdravé a lahodné dobrůtky pro psy

Dopřejte svému chlupatému psímu miláčkovi kvalitní a lahodné dobrůtky jako zpestření jídelníčku, za odměnu po výcviku nebo jen tak

Read More...

Mobile Sliding Menu