Co dělat, když nemáte chuť na sex? Vyzkoušejte něco nového!

In Doporučujeme

Nemá cenu si nalhávat, že milování není důležitou součástí partnerského života. I lidé, kteří si jinak velmi rozumí, by se měli realizovat také v ložnici – v opačném případě se může stát, že jsi jeden z páru (či rovnou oba) najde někoho jiného. Jenomže co když vyhasla ona pomyslná jiskra? Když si milostný život čas od času okořeníte nějakým nevšedním zážitkem, podaří se vám ji zažehnout. Připravili jsme pro vás několik zaručených tipů – a kdo ví, třeba vám zachrání vztah!

Objevte kouzlo hraček pro dospělé

Ne nadarmo se říká, že kdo si hraje, nezlobí. V milostném životě to platí zrovna tak, a proto byste neměli váhat s pořízením prověřených „hraček pro dospělé“. Žena, která nikdy nevyzkoušela vibrátor či dildo, o hodně přichází! Pánové zase nedají dopustit na vibrační vajíčka a vakuové pumpy.

Sortiment erotických pomůcek je samozřejmě mnohem širší a najdete v něm i velmi specifické kousky. Nezdráhejte se a objednejte si vše, po čem ve skrytu duše toužíte a užívejte si sex naplno. Prověřený sexshop jako Erosstar.cz umožňuje velmi pohodlný nákup a domů vám dorazí naprosto anonymní balíček.

A možná by nebylo od věci, kdybyste předem užili něco povzbuzujícího – dobrou volbou mohou být například španělské mušky. Afrodiziakum prokrvuje orgány, zvyšuje chuť na sex a umocňuje celkový prožitek!

Zkuste to na nezvyklém místě

Možná vás nechuť na sex pronásleduje od doby, kdy jste zjistili, že čtyři stěny ložnice nejsou tím správným místem pro milování. Alespoň ne pro vás – vy byste měli vyzkoušet netradiční místo. Co třeba někde v přírodě, případně v blízkosti ostatních lidi, kde hrozí, že budete přistiženi. Právě to může výrazně zvýšit vaši chuť na sex.

Zkuste netradiční polohy

Nemusíte prostudovat celou Kámasútru, ale pár nových poloh by jistě stálo za to. Pusťte si k sexu žhavý erotický film, nebo rovnou nějaké to „péčko“ a inspirujte se. Zároveň se a vzájemně pobavte o tom, co se vám líbí a buďte k sobě naprosto upřímní. S kým jiným provozovat nevšední praktiky než s někým, koho milujete?

You may also read!

Zlato s garancí. Jak koupit kvalitní, investiční poklad?

Chcete někam investovat, ale nejste zrovna milionář, abyste si mohl dovolit koupi něčeho většího? Nevadí. I běžný člověk může

Read More...

Adventní kalendář 2023 s kosmetickým překvapením

Pomalu se blíží adventní období, přičemž tradiční pomůckou pro odpočítávání Štědrého dne je adventní kalendář. Pokud vám však čokoláda

Read More...

S Modrým Koníkem bude každá těhule v obraze

Nešťastná třináctka? To v těhotenství rozhodně nehrozí. Třináctka je zde jednoznačně spojená s koncem prvního trimestru těhotenství. Třináctý týden přináší úlevu

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu