Jak si vybrat dámské spodní prádlo?

In Móda

Tempo života moderní ženy se každým rokem zrychluje. Neustálá potřeba řešit různé problémy nezanechává ženě čas pro sebe. Žena však vždy zůstává ženou a nikdy neodmítá módní oblečení, dobrou kosmetiku, příjemné parfémy a samozřejmě elegantní spodní prádlo. V první řadě si ženy kupují spodní prádlo pro své vlastní potěšení. Naštěstí moderní řada spodního prádla umožňuje ženám uspokojit jejich malý rozmar.

Nepochybně existuje spousta krásných modelů a pokušení získat něco nového je silné. Touha žen po kráse a pohodlí je nucena vybrat si spodní prádlo se zvláštní péčí. Uvědomění si, že přestože drahá krajková sada se nosí pod oblečením, zvyšuje ženské sebevědomí.  

Jaké látky se používají k výrobě moderního dámského spodního prádla?

Samozřejmě, pokud je to možné, v každodenním životě je lepší používat výrobky vyrobené z přírodních tkanin. Hedvábí je zvláště vhodné pro letní čas, protože dává pocit chladu. Hedvábné spodní prádlo je navíc elegantnější.

Stylové sady vyrobené z čisté bavlny nebo s malým množstvím lycry a elastanu jsou vhodné pro každodenní použití. Může to být pohodlná pletená souprava spodního prádla z hladkých tkanin nebo tkanin se vzorem. Může to být více elegantní krajkové sady vyrobené ze syntetické tkaniny. Syntetická textilie je zpravidla poměrně drahá, protože má mnoho přírodních vlastností. Spodní prádlo z takové textilie je hygroskopické, dobře „dýchá“, jemně padne, hladce koriguje.

Dobrou volbou je přítomnost mikrovlákna v produktu. Mikrovlákno je měkká, hmatová a elastická tkanina pro sportovní a korekční prádlo. Model z mikrovlákna si dobře udržuje svůj tvar a je ideální pro každodenní život. U krajkového romantického spodního prádla taková tkanina rozhodně není moc dobrá. Hlavním cílem těchto modelů je svádět a podmanit si dokonalost forem. V tomto případě se používá přírodní hedvábí, francouzská a nejlepší italská krajka.  

Zvláštním trendem ve spodním prádle jsou styly pro aktivní životní styl a fitness. Zde se používají speciální korekční modely, které mají anticelulitidní vlastnosti. Speciální technologie umožňuje cítit se pohodlně během tréninku a přispívá ke ztrátě nadváhy. Prodyšné materiály, ze kterých je vyrobeno fitness spodní prádlo, dobře absorbují vlhkost, nedeformují se a mají účinek mikromasáže.

Rozsah barev v plátěném designu je velmi rozmanitý.  Volba závisí na účelu a náladě. Černobílé spodní prádlo je univerzální. Červená barva je považována za nejsmyslnější.  

You may also read!

Propanbutanové a propanové láhve až do domu? Brzy se bude jednat o běžnou službu

Využíváte ve své domácnosti propanbutanové láhve? Jste vášniví turisté a rádi si při kempování ohřejete jídlo na plynovém vařiči?

Read More...

Úsporná sprcha pomůže šetřit náklady za spotřebu vody

Je to životadárná kapalina a potřebujeme ji denně. Otázkou ovšem je, kolik litrů každý den vyplýtváme zbytečně, protože v úsporách

Read More...

Hledáte nové bydlení v Praze? Zkontrolujte nabídku volných bytů na Praze 3 a vyberte si ten svůj

Přejete si najít svůj byt snů a přestěhovat se někam, kde budete mít na dosah veškeré služby, ale zároveň

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu