Jak si vybrat perfektní svetr

In Móda

Čemu věnovat při nákupu pozornost? Nejdůležitější věc. Záleží na materiálu, jestli svetr dobře hřeje a zda bude pohodlný na nošení. Začneme u kašmírového svetru. Pokud jste fanouškem outdoorových aktivit, pak si můžete vybrat kašmírový svetr. Vlákna tohoto svetru mají jemné vlastnosti, což umožňuje, aby kašmírový svetr nebyl objemný, a pěkně seděl na postavě. Milujete sporty?  Pak by měl být váš výběr tenký kašmírový svetr, který vás skvěle zahřeje a nezpůsobí pocení.

Angora vlna jako materiál pro svetry v zimních mrazech

Angora je velmi měkká a hřejivá. Také produkt vyrobený z takové vlny nevypadá objemně a má schopnost dokonale se přizpůsobit tělu. Je však třeba poznamenat, že vlna na takových svetrech se velmi rychle valí do hrudek, což je zvláště patrné v místech přímého tření. Tyto svetry se nedoporučují nosit pod vnějším oděvem. Protože produkt pak velmi rychle ztratí svůj vzhled a přestane vás těšit svou krásou.

Syntetické svetry se nosí

Pokud stále máte tendenci používat svetry vyrobené ze syntetických materiálů, jako jsou akrylové, polyesterové nebo polyamidové, nezapomeňte, že to není nejlepší volba pro mráz. Hlavní nevýhodou svetrů ze syntetických materiálů je neschopnost udržovat teplo. Syntetika také přispívá ke zvýšenému pocení, což v mrazech určitě neoceníte.  Jedinou výhodou syntetických svetrů je jejich vysoká pevnost a tolik se nekrčí. Tyto pozitivní vlastnosti však nevyváží nepohodlí, při dlouhodobém nošení mohou způsobit docela nepříjemné pocity, nebo získat nepříjemný zápach.

Svetry vhodné na zimu – směs vlny se syntetickou

Je možné si vybrat svetr 50 na 50, kde budou přítomna jak přírodní, tak syntetická vlákna. Je žádoucí, aby syntetické nečistoty nepřesahovaly 30% z celkového obsahu svetrů. Takové svetry budou měkké a teplé – vydrží dlouhou dobu bez ohledu na to, jak ho budete často oblékat. A pokud udeří mrazy, určitě zvolte svetr s velkým úpletem kolem krku, kdy vám rolák nahrazuje šálu.

You may also read!

Lákají vás investice, ale nechcete celé dny sledovat grafy? Známe řešení

Pod tíhou silné inflace stále větší množství lidí přemýšlí nad tím, jak ochránit své těžce vydřené peníze. Přece jen

Read More...

Kuchyň na míru dokonale využije prostor místnosti

V nábytkářském průmyslu se velice často skloňuje slovní spojení na míru, a to především v oblasti kuchyní. Samozřejmě jsou

Read More...

Jaké hygienické pomůcky vybrat pro váš masérský salon?

Rozhodli jste se zařídit nebo dovybavit svůj masérský salon? Pro dokonalou hygienu doporučujeme používat papírové hygienické podložky a papírové

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu