Jazykovka v Praze obsazuje podzimní jazykové kurzy

In Doporučujeme

Cítíte se v cizích jazycích nejistí? Potřebujete se naučit cizí jazyk a na neefektivní výuku nemáte čas? Jazyková škola Britannika pořádá kurzy, které fungují.

Jazyková škola v Praze, Britannika, nabízí aktuálně podzimní jazykové kurzy. Ty můžete nyní studovat dokonce se slevou. V nabídce už ale najdete i termíny kurzů pro zimu 2021. Studovat lze angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, italštinu i ruštinu. Taktéž češtinu pro cizince. Vybrat si lze úrovně studia od A1, tedy od úplných začátečníků až po pokročilé v úrovni C1. Škola pořádá kurzy ve velice žádaných termínech, zejména večer, ale též ráno, nebo netradičně dopoledne.

Učte se jazyky s benefity

Málokterá jazykovka Praha nabízí tolik benefitů. Nestihli jste lekci? O svoji hodinu nepřijdete. Můžete si ji nahradit v jiném termínu, a nepřicházíte tak o peníze za lekci. Výhodu poskytují malé skupiny studujících v kurzech. Nikdy nepřekročí počet 10 studentů. Lektor tak má čas na každého, hodiny jsou skutečně spravedlivé a není to o tom, že by se během hodiny dostali ke slovu jenom dva či tři aktivnější studenti. I to je důvod, proč studenti pokračují dál i v dalších semestrech.

Prodražuje se vám studium cizích jazyků kvůli drahým učebnicím? To v jazykové škole Britannika ne. Učebnice si totiž nemusíte kupovat. Proti záloze si je můžete na semestr vypůjčit ve škole. Navíc vše, co na lekci proberete, máte zpracováno jako doplňkové materiály zdarma. Stačí se zaregistrovat do informačního systému školy a podklady si stáhnout zcela zdarma.

Skupinové, individuální, firemní i online jazykové kurzy

Nevyhovuje vám skupinové vzdělávání s docházkou na kurzy? Britannika nabízí rovněž kurzy individuální, nebo online výuku. Speciální nabídkou jsou firemní jazykové kurzy, které jazyková škola vytvoří na míru vaší firmě či potřebám vašich zaměstnanců.

Nevíte si rady se smysluplnými dárky? Věnujte jazykový kurz

Vymyslet dnes smysluplný dárek nebývá snadné. S kurzem cizího jazyka věnujete zcela nové obzory i jiný život. Stále platí rčení: „Kolik jazyků znáš, tolikrát si člověkem”. Kurzy v Britannika doporučují přímo studenti školy. Pražská jazyková škola navíc sídlí na skvěle dostupném místě na Praze 2.

You may also read!

Klíčové kroky k zodpovědnému hazardu s pomocí IPRH

Hazardní hry představují pro mnohé zábavu a vzrušení, avšak s sebou nesou i potenciální rizika. Odpovědnost za minimalizaci těchto

Read More...

Kde hledat obrazy v aukci?

Starožitnosti a obrazy patří k věcem, které s přibývajícími roky rozhodně neztrácí na své hodnotě. Právě proto je možné

Read More...

Zdravé a lahodné dobrůtky pro psy

Dopřejte svému chlupatému psímu miláčkovi kvalitní a lahodné dobrůtky jako zpestření jídelníčku, za odměnu po výcviku nebo jen tak

Read More...

Mobile Sliding Menu