Nejlepší horory letošního roku (2019)

In Kultura

Na plátna kin v letošním roce zavítalo nespočet děsivých a povedených hororů. Nyní se společně pojďme podívat na ty vůbec nejlepší z nich, alespoň tedy dle hodnocení recenzentů na webu csfd.cz. 

 

1. Chata (77 %) 

Dva sourozenci Mia a Aidan poprvé tráví noc sami se svou novou nevlastní matkou Grace, když jejich otec Richard musel nečekaně odjet do práce. Trio, nacházející se ve vzdálené a zcela zasněžené horské chatě, si k sobě postupně začíná nacházet cestu. Po chvíli však začne být terorizováno nadpřirozenými silami. Tyto podivné a děsivé události jsou vyvolány hrůzostrašnými démony, jež provází Grace již od jejího dětství, které strávila v silně pobožné rodině. 

 

2. Annabelle 3 (65 %) 

Démonologové Ed a Lorraine Warrenovi uloží temnými silami posedlou panenku Annabelle do uzamčené a místním knězem požehnané místnosti v jejich domě, kde ji navíc umístí za posvátné sklo. Jsou zcela přesvědčeni o tom, že se nemůže stát nic špatného. Během jedné ponuré noci se však Annabelle podaří probudit zlé duchy, kteří v domě žijí, a dát jim jediný cíl – zneškodnit desetiletou dceru Warrenů Judy. 

 

3. Mrtví neumírají (65 %) 

Poklidné americké městečko Centerville se jako mávnutím kouzelného proutku stane nejděsivějším místem na světě. Jeho obyvatelé totiž začnou čelit krutým a nebývale surovým útokům lidí, jež byli donedávna považováni za zemřelé, kteří znenadání začnou vylézat ze svých hrobů. Z obyčejného a nudného všedního dne se tak rázem stává nefalšovaný boj o přežití. 

 

4. Potomek (63 %) 

Sarah se dočkala narození svého dlouho očekávaného syna, po čase si však všimne, že mladý Miles vykazuje známky nestandardního chování, vypadá to, jako by byl posedlý nějakou zlou nadpřirozenou silou. Vydá se tedy pátrat, co anebo kdo je zodpovědný za toto jeho prapodivné chování. Brzy se dočká odpovědi, její zjištění je však natolik děsivé, že pochopí, že její rodina rozhodně není v bezpečí. 

 

5. Řbitov zviřátek (62 %) 

Louis Creed, jeho manželka Rachel a jejich dvě děti, Gage a Ellie, se přestěhovali z města na vesnici. Záhy po přestěhování se dozví o zvířecím hřbitově, který se nachází poblíž. Po tragédii, kdy je jejich kočka přejeta nákladním automobilem, se Louis uchyluje k jejímu pohřbení právě na tajuplném hřbitově. O to větší překvapení je pak čeká, když se jim kočka vrátí živá, leč ne tedy už tak přítulná, jak byla. 

You may also read!

Propanbutanové a propanové láhve až do domu? Brzy se bude jednat o běžnou službu

Využíváte ve své domácnosti propanbutanové láhve? Jste vášniví turisté a rádi si při kempování ohřejete jídlo na plynovém vařiči?

Read More...

Úsporná sprcha pomůže šetřit náklady za spotřebu vody

Je to životadárná kapalina a potřebujeme ji denně. Otázkou ovšem je, kolik litrů každý den vyplýtváme zbytečně, protože v úsporách

Read More...

Hledáte nové bydlení v Praze? Zkontrolujte nabídku volných bytů na Praze 3 a vyberte si ten svůj

Přejete si najít svůj byt snů a přestěhovat se někam, kde budete mít na dosah veškeré služby, ale zároveň

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu