Potřebujete zafinancovat rozvoj své firmy? Víme, jaký produkt je nejvýhodnější

In Doporučujeme

Podnikání je pořádná fuška. Navíc vyžaduje opravdu velký kapitál, abyste ho někam posunuli. Na našem trhu naštěstí najdete velkou spoustu úvěrů a hypoték, díky nimž získáte potřebné finance. Jaký produkt vychází v porovnáních nejlépe?

Americká hypotéka pro podnikatele

Mezi nejvýhodnější produkty pro podnikatele patří takzvaná americká hypotéka. My si nyní povíme, o čem je vlastně řeč a jak funguje americká hypotéka.

Jedná se o neúčelový úvěr, takže ho můžete použít vyloženě na cokoliv. Potřebujete nakoupit vozový park? Opravit střechu a zateplení? Objednat tisíce produktů? Koupit pozemek? Záleží jen na vás.

Ve všech případech vyžaduje zastavení vámi vlastněné nemovitosti. Maximální výše půjčky činí 70 % z její hodnoty. Splatnost tohoto druhu hypotéky se pohybuje v rozmezí maximálně 20 let, a to nejvýše do 70 let věku nejstaršího z žadatelů.

Hlavní výhodou americké hypotéky je hlavně menší úroková sazba, stejně jako delší splatnost než u běžného úvěru pro podnikatele.

Podnikáte na firmu? Pak můžete získané finance vložit do firmy jako půjčku společníka. Poté si lze z firmy vyplácet splátky dané půjčky.

Jak získáte nejlepší podmínky?

Na trhu existuje řada amerických hypoték. Vy určitě chcete tu nejvýhodnější. Přesně proto si rozklikněte hypotéka pro podnikatele kalkulačka na webu oblíbených profesionálů z AMJ Finance a naklikejte si požadovanou částku, dobu splatnosti i další detaily. Ihned získáte mnohem jasnější představu.

Zmínění specialisté vám porovnají jednotlivé nabídky na trhu a poté vám sdělí tu nejvýhodnější. Díky své silné pozici navíc dokážou vyjednat výhodnější úrokovou sazbu a podmínky, než jaké byste si byli schopní vyjednat sami. Navíc vám poradí, jak si vše nastavit tak, abyste neprohloupili.

You may also read!

Pinot Noir je jedno z nejuznávanějších červených vín na světě

Pinot Noir je středně plné víno, které chutná po brusinkách, třešních i malinách. Ucítíte v něm však i nádech

Read More...

Chopte se dobré investiční příležitosti a investujte do kvalitního rumu

V posledních několika letech se rum dostává do popředí na trhu s investičním alkoholem, přičemž velké oblíbenosti se těší

Read More...

Komu a proč se vyplatí pojištění proti výpadku příjmů?

Důvodů, které mohou vést ke ztrátě či výpadku pravidelných příjmů, může být celá řada. Od kratší či delší pracovní

Read More...

Mobile Sliding Menu