Umělá inteligence už není vize. Již letos změní marketing

In Doporučujeme

S největší pravděpodobností bude rok 2023 v marketingu přelomovým. Změní jej umělá inteligence, o které se doposud spíše spekulovalo. Avšak nově jsou dostupné nástroje pro její praktické využití.

Už jste se možná setkali s chatbotem, u kterého jste si pravděpodobně delší dobu nebyli jistí, jestli mluvíte s člověkem, nebo s umělou inteligencí. Ne každý však potřebuje řešit call centrum. Obsah je důležitý pro každou firmu, Ať již jde o obsah textový, videoobsah nebo o obrazovou dokumentaci. A právě zde nastává obrovská změna. Firmy mohou nově využívat AI i pro tvorbu obsahu.

Tvorba textů umělou inteligencí výrazně pokročila

Dopomohl k tomu GPT3 – pokročilá verze modelu strojového učení neuronové sítě. Firmy vypustili zdarma ven generátory textů a ty dovedou být již velice dobře využitelné. Texty jsou smysluplné, unikání, a předpokládá se, že s využitím umělé inteligence dokážou firmy zrychlit tvorbu obsahu až desetinásobně.

Rok 2023 bude v marketingu díky AI přelomovým

Pokud jste si ještě do letošního roku nedali firemní předsevzetí, rozhodně by jím mělo být, že se zamyslíte nad tím, jak by zrovna vašemu businessu mohlo využití umělé inteligence prospět. Může být cestou ke snížení nákladů na marketing, k rozšíření marketingových aktivit i ke zkvalitnění obsahu. Firmy, které začnou rychleji využívat benefity umělé inteligence, získají náskok před konkurencí.

Nesnažte se stát odborníkem na AI. Na to jsou tady jiní

Na umělou inteligenci a její využití v marketingu se zaměřuje společnost PISALEK AI. Ta se rozhodla nabídnout rovnou možnost otestovat si AI v praxi. Připravila první blog psaný umělou inteligencí AI, který si můžete zcela zdarma vyzkoušet – publikovat v něm článek o své firmě, jenž pro vás nechá firma napsat umělou inteligencí.

Bojíte se umělé inteligence?

Někdo vidí v AI potenciál, jiní se bojí, kam se vše vyvine. Zejména milovníci sci-fi se sociálním podtextem či různé dystopické literatury, vědí, že bez regulací to nepůjde, a ani s nimi to nemusí pro lidstvo skončit slavně. Už jen množství dezinformací, které bude možné díky AI chrlit, je dostatečně děsivým. Nezisková organizace OpenAI, kterou založili Elon Musk a Sam Altman v roce 2015, se snaží o to, aby byl vývoj umělé inteligence bezpečným a sloužil ke prospěchu lidstva.

You may also read!

Lákají vás investice, ale nechcete celé dny sledovat grafy? Známe řešení

Pod tíhou silné inflace stále větší množství lidí přemýšlí nad tím, jak ochránit své těžce vydřené peníze. Přece jen

Read More...

Kuchyň na míru dokonale využije prostor místnosti

V nábytkářském průmyslu se velice často skloňuje slovní spojení na míru, a to především v oblasti kuchyní. Samozřejmě jsou

Read More...

Jaké hygienické pomůcky vybrat pro váš masérský salon?

Rozhodli jste se zařídit nebo dovybavit svůj masérský salon? Pro dokonalou hygienu doporučujeme používat papírové hygienické podložky a papírové

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu