Bezpečné cestování v nelehké době zajistí jedině osobní automobil. Pomoci může autopůjčovna

In Doporučujeme

Na dlouhé týdny, ba možná dokonce měsíce si musíme zvykat na stav, který jsme doposud nezažili. Omezení volného pohybu v důsledku pandemie koronaviru znamená, že se má co nejvíce omezit cestování. Jenže stále musíte jezdit do práce a na nákupy. Bezpečnost v hromadné dopravě však není bůhvíjaká, protože v ní cestují desítky lidí, od nichž se teoreticky lze nakazit. Riziko nákazy zmírníte, pokud budete jezdit autem. Jestli nemáte vlastní vůz, pak si ho lze půjčit.

Krátkodobý i dlouhodobý pronájem auta

Možnost získat vůz na nějakou dobu nabízí autopůjčovna EasyRent. Má ve svém vozovém parku bohatou škálu aut od předních světových výrobců, a to včetně nejnovějších modelů. Využít lze krátkodobý i dlouhodobý pronájem, kdy si auto půjčíte klidně třeba na dobu půl roku. Vždy platíte jen pevnou měsíční částku za pronájem. V jeho rámci přitom máte i řadu služeb, mezi něž se řadí výměna pneumatik, servis a údržba vozidla.

Důkladnou čistotu a nepřítomnost virů v autě zajistí dezinfekce ozonem

Před zapůjčením je každé vozidlo důkladně vyčištěno. Aby zde nebyly žádné bakterie a viry, používá EasyRent speciální přístroj, který všechny povrchy dezinfikuje ozonem, což je velmi účinné řešení. Takto očištěný je i prostor kufru, takže se nemusíte obávat, že se nakazíte virem po předchozím uživateli vozidla. Dezinfekci ozonem firma provádí i průběžně, pokud ji o to zákazníci požádají. Automobily jsou po procesu perfektně čisté. Dokonce lépe, než v jakém stavu jsou třeba v autosalonech při vystavování.

Díky pronájmu auta minimalizujete riziko nákazy virem. Během cestování se nemusíte střetnou s žádnými cizími osobami, čemuž byste se při jízdě v metru, autobusu či vlaku zcela jistě nevyhnuli. Zapůjčení vozu je praktické, ale rozhodně vás finančně nijak významně nezatíží. Záleží jen na vás, jak dlouhý pronájem auta zvolíte.

You may also read!

S elektronickými cigaretami je kouření bezpečnější

Každý malý školák dnes ví, že kouření nepřináší příliš mnoho zdravotních výhod, spíše právě naopak. Jedná se o zlozvyk,

Read More...

Důležitá lékařská vyšetřovací technika: Oftalmoskopy, otoskopy i dermatoskopy

Vyšetření nám dnes usnadňuje spousta pomůcek. Je to komfortnější nejen pro pacienty, ale i profesionály. Kde seženou to nejlepší? Zdravotnické

Read More...

K čemu slouží jednotlivé druhy kalibrů? Neztraťte se v možnostech

V moderní strojírenské výrobě je nutné pracovat s extrémně přesnými rozměry, které se pohybují v řádech pouhých setin milimetru.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu