Bezpečné cestování v nelehké době zajistí jedině osobní automobil. Pomoci může autopůjčovna

In Doporučujeme

Na dlouhé týdny, ba možná dokonce měsíce si musíme zvykat na stav, který jsme doposud nezažili. Omezení volného pohybu v důsledku pandemie koronaviru znamená, že se má co nejvíce omezit cestování. Jenže stále musíte jezdit do práce a na nákupy. Bezpečnost v hromadné dopravě však není bůhvíjaká, protože v ní cestují desítky lidí, od nichž se teoreticky lze nakazit. Riziko nákazy zmírníte, pokud budete jezdit autem. Jestli nemáte vlastní vůz, pak si ho lze půjčit.

Krátkodobý i dlouhodobý pronájem auta

Možnost získat vůz na nějakou dobu nabízí autopůjčovna EasyRent. Má ve svém vozovém parku bohatou škálu aut od předních světových výrobců, a to včetně nejnovějších modelů. Využít lze krátkodobý i dlouhodobý pronájem, kdy si auto půjčíte klidně třeba na dobu půl roku. Vždy platíte jen pevnou měsíční částku za pronájem. V jeho rámci přitom máte i řadu služeb, mezi něž se řadí výměna pneumatik, servis a údržba vozidla.

Důkladnou čistotu a nepřítomnost virů v autě zajistí dezinfekce ozonem

Před zapůjčením je každé vozidlo důkladně vyčištěno. Aby zde nebyly žádné bakterie a viry, používá EasyRent speciální přístroj, který všechny povrchy dezinfikuje ozonem, což je velmi účinné řešení. Takto očištěný je i prostor kufru, takže se nemusíte obávat, že se nakazíte virem po předchozím uživateli vozidla. Dezinfekci ozonem firma provádí i průběžně, pokud ji o to zákazníci požádají. Automobily jsou po procesu perfektně čisté. Dokonce lépe, než v jakém stavu jsou třeba v autosalonech při vystavování.

Díky pronájmu auta minimalizujete riziko nákazy virem. Během cestování se nemusíte střetnou s žádnými cizími osobami, čemuž byste se při jízdě v metru, autobusu či vlaku zcela jistě nevyhnuli. Zapůjčení vozu je praktické, ale rozhodně vás finančně nijak významně nezatíží. Záleží jen na vás, jak dlouhý pronájem auta zvolíte.

You may also read!

Klíčové kroky k zodpovědnému hazardu s pomocí IPRH

Hazardní hry představují pro mnohé zábavu a vzrušení, avšak s sebou nesou i potenciální rizika. Odpovědnost za minimalizaci těchto

Read More...

Kde hledat obrazy v aukci?

Starožitnosti a obrazy patří k věcem, které s přibývajícími roky rozhodně neztrácí na své hodnotě. Právě proto je možné

Read More...

Zdravé a lahodné dobrůtky pro psy

Dopřejte svému chlupatému psímu miláčkovi kvalitní a lahodné dobrůtky jako zpestření jídelníčku, za odměnu po výcviku nebo jen tak

Read More...

Mobile Sliding Menu