Proměňte svůj sen o krásných svatebních šatech ve skutečnost. Nechte si je ušít

In Doporučujeme

Máte představu o svých svatebních šatech, které dokonale padnou vaší postavě? Domluvte si se mnou schůzku. Společně proměníme váš sen ve skutečnost.

Proč si nechat ušít svatební šaty na míru?

Přejete si ve svých svatebních šatech vypadat neodolatelně, ale nabídka svatebních salonů nenabízí to, co hledáte? Marně hledáte ty pravé šaty, které chcete mít jen pro sebe? Nechte si je ušít na míru. Šití svatebních šatů není pouze pro náročné nevěsty.

Každá nevěsta má svou představu o svých svatebních šatech. Zatímco jedna miluje jednoduchost, jiná touží po mimořádně propracovaném modelu. Jaké jsou ideální svatební šaty Praha pro vás? Pro mnohé dámy je obléknutí svatebních šatů jedinečným zážitkem. Svatební šaty na míru nechají vyniknout vaší postavě, cítit se nádherně a líbit se sama sobě. Zařte ve svůj svatební den štěstím! Ráda vám pomohu ušít šaty, ve kterých ve svůj velký den budete nezapomenutelná.

Jak se šijí svatební šaty na míru?

Ve chvíli, kdy se vám partner navlékne snubní prstýnek, si začnete ve svých myšlenkách představovat, jak asi budou vaše svatební šaty asi vypadat. Budou hladké? Zdobené jemným vyšíváním? Nebo dáte přednost luxusní krajce?

Máte představu o svých svatebních šatech? Nechte si je ušít! Domluvte si se mnou schůzku a navštivte mé zakázkové krejčovství Praha. Na první bezplatné konzultaci probereme všechny vaše představy, detaily i materiál. Následuje cenová kalkulace a timing zkoušek, které jsou obvykle dvě. Pokud nevíte, jaké šaty lichotí vaší postavě, ráda vám poradím.

Na první zkoušku jsou šaty připraveny v základním tvaru, při kterém s nevěstou hodnotím vzhled, střih, úpravy, umístění krajek apod. Na druhé zkoušce jsou úpravy hotové po první zkoušce. V této fázi už by měl model dobře sedět a má finální podobu, kde stačí doladit poslední detaily a délku sukně. Při další návštěvě je jsou šaty hotové. Počet zkoušek se může měnit v závislosti na náročnosti modelu. Nevěstám doporučuji návštěvu mého salonu cca 6 měsíců před termínem svatby, ale není to podmínkou.

You may also read!

Čištění střech: cesta k dlouhodobému zdraví Vašeho Domu

Čištění střech je důležitým úkolem, který může zvýšit životnost vaší střechy a zachovat integritu domu. Střecha je vystavena nepříznivým

Read More...

Textilní velkoobchod: Tajemství úspěchu ve světě módy a textilního průmyslu

Pro mnoho maloobchodníků, návrhářů a výrobců je klíčové mít přístup k široké škále kvalitního textilu, aby mohli vytvářet trendy

Read More...

Vodní dýmky jsou stále více populární

Říká se jí vodnice, šíša, je to zkrátka vodní dýmka. Jedná se o stále populárnějšího společníka do čajoven, dalších

Read More...

Mobile Sliding Menu