Užijte si s dětmi poslední dny prázdnin!

In Doporučujeme

Pokud si myslíte, že jsou všechny termíny a chatky již rozebrané, pak pro vás máme tip na skvělé ubytování přímo u vody s houpačkami, prolézačkami a pískovištěm pro malé děti. Vaše ratolesti budou v tomto kempu jako v ráji. Určitě oceníte i prostornou písečnou pláž. Nehledě na to, že v blízkém okolí najdete i další sportovní a rekreační využití, jako například minigolf, dětmi oblíbenou trampolínu či kolotoče.

Báječné ubytování u oblíbeného Máchova jezera v severních Čechách

Nebudeme vás již napínat. Obraťte svou pozornost na chatky Máchovo jezero a věřte, že nebudete litovat. Čtyřlůžkové chatky mají i tolik žádanou ledničku, takže horké letní dny vás již nepřekvapí! Kemp disponuje jídelnou s barem a společným sociálním zařízením. Zajisté po náročném dnu stráveném s dětmi u vody náramně všem vyhládne a zvláště maminky uvítají možnost polopenze či plné penze. Navíc si skvěle pochutnáte, jelikož kuchyně nabízí stravu, která bude zaručeně chutnat celé rodině.

Osada Elite nezklame rodiče ani děti

Areál je perfektně uklizený a poskytuje to pravé prázdninové vyžití. Děti milují vodu a té zde budou mít více než dost. Po Máchově jezeře se budou moci vydat, samozřejmě za doprovodu rodičů, na lodičkách anebo si užít netradiční šlapadlo. Jestliže si chcete po náročném dni odpočinout, doporučujeme vyhlídkovou plavbu parníkem, kdy uvidíte celé jezero. Nechte na sebe působit báječnou atmosféru, kterou Máchovo jezero vyzařuje a dovolte si těch pár dnů skutečně odpočívat. Máchovo jezero chatky vám k tomu budou skvělou příležitostí.

Nezapomeňte s dětmi navštívit Muzeum Čtyřlístku v Doksech

Zajisté vám jsou známa jména Fifinka, Pinďa, Bobík a Myšpulín. Mají své Muzeum Čtyřlístek, nedaleko osady Elite. Vřele doporučujeme návštěvu těchto čtyř nerozlučných přátel. Děti budou určitě nadšené, když je uvidí téměř v životní velikosti. Také si budou moci zaboxovat v Bobíkově tělocvičně anebo zhlédnout filmovou pohádku o Čtyřlístku.

You may also read!

Komu a proč se vyplatí pojištění proti výpadku příjmů?

Důvodů, které mohou vést ke ztrátě či výpadku pravidelných příjmů, může být celá řada. Od kratší či delší pracovní

Read More...

Správně seřízená okna vám pomůžou ušetřit klidně i tisíce korun ročně. Jak?

Chcete ušetřit za vytápění a chlazení své domácnosti? V tom případě nesmíte myslet pouze na samotné topení, kotel nebo

Read More...

Efektivní řešení pro každý průmysl s plastovými přepravkami od PK Group

V současném průmyslovém světě je logistika klíčová a efektivita manipulace s materiálem může znamenat velký rozdíl v produktivitě a

Read More...

Mobile Sliding Menu