Užijte si s dětmi poslední dny prázdnin!

In Doporučujeme

Pokud si myslíte, že jsou všechny termíny a chatky již rozebrané, pak pro vás máme tip na skvělé ubytování přímo u vody s houpačkami, prolézačkami a pískovištěm pro malé děti. Vaše ratolesti budou v tomto kempu jako v ráji. Určitě oceníte i prostornou písečnou pláž. Nehledě na to, že v blízkém okolí najdete i další sportovní a rekreační využití, jako například minigolf, dětmi oblíbenou trampolínu či kolotoče.

Báječné ubytování u oblíbeného Máchova jezera v severních Čechách

Nebudeme vás již napínat. Obraťte svou pozornost na chatky Máchovo jezero a věřte, že nebudete litovat. Čtyřlůžkové chatky mají i tolik žádanou ledničku, takže horké letní dny vás již nepřekvapí! Kemp disponuje jídelnou s barem a společným sociálním zařízením. Zajisté po náročném dnu stráveném s dětmi u vody náramně všem vyhládne a zvláště maminky uvítají možnost polopenze či plné penze. Navíc si skvěle pochutnáte, jelikož kuchyně nabízí stravu, která bude zaručeně chutnat celé rodině.

Osada Elite nezklame rodiče ani děti

Areál je perfektně uklizený a poskytuje to pravé prázdninové vyžití. Děti milují vodu a té zde budou mít více než dost. Po Máchově jezeře se budou moci vydat, samozřejmě za doprovodu rodičů, na lodičkách anebo si užít netradiční šlapadlo. Jestliže si chcete po náročném dni odpočinout, doporučujeme vyhlídkovou plavbu parníkem, kdy uvidíte celé jezero. Nechte na sebe působit báječnou atmosféru, kterou Máchovo jezero vyzařuje a dovolte si těch pár dnů skutečně odpočívat. Máchovo jezero chatky vám k tomu budou skvělou příležitostí.

Nezapomeňte s dětmi navštívit Muzeum Čtyřlístku v Doksech

Zajisté vám jsou známa jména Fifinka, Pinďa, Bobík a Myšpulín. Mají své Muzeum Čtyřlístek, nedaleko osady Elite. Vřele doporučujeme návštěvu těchto čtyř nerozlučných přátel. Děti budou určitě nadšené, když je uvidí téměř v životní velikosti. Také si budou moci zaboxovat v Bobíkově tělocvičně anebo zhlédnout filmovou pohádku o Čtyřlístku.

You may also read!

Lákají vás investice, ale nechcete celé dny sledovat grafy? Známe řešení

Pod tíhou silné inflace stále větší množství lidí přemýšlí nad tím, jak ochránit své těžce vydřené peníze. Přece jen

Read More...

Kuchyň na míru dokonale využije prostor místnosti

V nábytkářském průmyslu se velice často skloňuje slovní spojení na míru, a to především v oblasti kuchyní. Samozřejmě jsou

Read More...

Jaké hygienické pomůcky vybrat pro váš masérský salon?

Rozhodli jste se zařídit nebo dovybavit svůj masérský salon? Pro dokonalou hygienu doporučujeme používat papírové hygienické podložky a papírové

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu