Užijte si s dětmi poslední dny prázdnin!

In Doporučujeme

Pokud si myslíte, že jsou všechny termíny a chatky již rozebrané, pak pro vás máme tip na skvělé ubytování přímo u vody s houpačkami, prolézačkami a pískovištěm pro malé děti. Vaše ratolesti budou v tomto kempu jako v ráji. Určitě oceníte i prostornou písečnou pláž. Nehledě na to, že v blízkém okolí najdete i další sportovní a rekreační využití, jako například minigolf, dětmi oblíbenou trampolínu či kolotoče.

Báječné ubytování u oblíbeného Máchova jezera v severních Čechách

Nebudeme vás již napínat. Obraťte svou pozornost na chatky Máchovo jezero a věřte, že nebudete litovat. Čtyřlůžkové chatky mají i tolik žádanou ledničku, takže horké letní dny vás již nepřekvapí! Kemp disponuje jídelnou s barem a společným sociálním zařízením. Zajisté po náročném dnu stráveném s dětmi u vody náramně všem vyhládne a zvláště maminky uvítají možnost polopenze či plné penze. Navíc si skvěle pochutnáte, jelikož kuchyně nabízí stravu, která bude zaručeně chutnat celé rodině.

Osada Elite nezklame rodiče ani děti

Areál je perfektně uklizený a poskytuje to pravé prázdninové vyžití. Děti milují vodu a té zde budou mít více než dost. Po Máchově jezeře se budou moci vydat, samozřejmě za doprovodu rodičů, na lodičkách anebo si užít netradiční šlapadlo. Jestliže si chcete po náročném dni odpočinout, doporučujeme vyhlídkovou plavbu parníkem, kdy uvidíte celé jezero. Nechte na sebe působit báječnou atmosféru, kterou Máchovo jezero vyzařuje a dovolte si těch pár dnů skutečně odpočívat. Máchovo jezero chatky vám k tomu budou skvělou příležitostí.

Nezapomeňte s dětmi navštívit Muzeum Čtyřlístku v Doksech

Zajisté vám jsou známa jména Fifinka, Pinďa, Bobík a Myšpulín. Mají své Muzeum Čtyřlístek, nedaleko osady Elite. Vřele doporučujeme návštěvu těchto čtyř nerozlučných přátel. Děti budou určitě nadšené, když je uvidí téměř v životní velikosti. Také si budou moci zaboxovat v Bobíkově tělocvičně anebo zhlédnout filmovou pohádku o Čtyřlístku.

You may also read!

Podnikatelský úvěr se dá získat i mimo banku a nemusí být nevýhodný

V současné době se stále více podnikatelů dostává do finanční tísně. Může to být dáno řadou faktorů, z nichž

Read More...

Máte nárok na invalidní vozík či jinou kompenzační pomůcku?

Domníváte se, že by vám ke snadnějšímu pohybu pomohly francouzské hole? Potřebujete invalidní vozík? Chodítko? Toaletní křeslo? Sedačku do

Read More...

Každý druh podlahy poskytne vašemu domovu jiné vlastnosti. Znáte základní specifika materiálů?

Při tvorbě co nejpohodlnější a nejlépe ochráněné domácnosti je nutné neustále přemýšlet nad spoustou maličkostí a jejich vzájemným propojením.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu