Vodní dýmky jsou stále více populární

In Doporučujeme

Říká se jí vodnice, šíša, je to zkrátka vodní dýmka. Jedná se o stále populárnějšího společníka do čajoven, dalších restaurací, můžete si ji pořídit i domů. Jaká kritéria by vodnice měla mít a co k ní potřebujete?

Vodní dýmky – prodej

Vodní dýmky jsou prostředkem komunikace. S nimi vytváříme sbližovací rituály i těch lidí, kteří se zatím neznají. Zvyk pokuřování vodnice, často praktikovaný formou předávání šlauchu od jednoho člověka k dalšímu, k nám přišel z orientální oblasti. Pravděpodobně na to přišli v Persii, odkud se vodní dýmky vyvezly do Arábie, pak na Střední východ a dále do zbytku Asie. Při zámořských plavbách námořníci vozili vodnice s sebou, takže šíša si našla své místo i v Africe, Americe a celém zbytku světa. I když si ji stále spojujeme s orientem, je již součástí společenského života u nás, protože ji najdeme v různých podnicích, leckdo má šíšu doma. A mimochodem, víte, že mnoho vodnic ve světě má tělo z českého skla? Takový unikát proto musíte mít doma i vy. Stačí si pořídit skleněné tělo vodnice a hadici neboli šlauch. Dále potřebujete tabák (pořídíte jej v mnoha příchutích) a uhlí (nejčastěji se používá kokosové, někdy i dřevěné). Pak přichází na řadu různé doplňky jako kleště na uhlíky, náustky apod.

Prodej vodnic – kvalita a super cena

Zatoužili jste mít doma kousek orientu? Pak se podívejte na místo, kde je prodej vodnic osvědčený. Bohatý výběr nabízí Shisharium.cz, kde mají levné vodnice i příslušenství. Tento e-shop nabízí výrobky světoznámých značek, takže jestli hledáte opravdu vše, co k vodnicím patří, na tomto webu jste na správném místě. Mají opravdu velkou nabídku výrobků, které jsou za rozumnou cenu, což ale není na úkor kvality. Poradí vám a dají tipy na to, jak si užít rituál s vodnicí. Nemusíte platit velké peníze za orient, za příznivou částku přijde spolu s vodnicí k vám.

You may also read!

Komu a proč se vyplatí pojištění proti výpadku příjmů?

Důvodů, které mohou vést ke ztrátě či výpadku pravidelných příjmů, může být celá řada. Od kratší či delší pracovní

Read More...

Správně seřízená okna vám pomůžou ušetřit klidně i tisíce korun ročně. Jak?

Chcete ušetřit za vytápění a chlazení své domácnosti? V tom případě nesmíte myslet pouze na samotné topení, kotel nebo

Read More...

Efektivní řešení pro každý průmysl s plastovými přepravkami od PK Group

V současném průmyslovém světě je logistika klíčová a efektivita manipulace s materiálem může znamenat velký rozdíl v produktivitě a

Read More...

Mobile Sliding Menu