Výkup ojetých aut pomůže vyřešit váš problém

In Domácnost

Přijde čas, kdy nám naše auto už neslouží tak, jak bychom si představovali. Stane se pro nás zastaralým, jezdíme jiným, jeho opravy a údržbu již nepokládáme za ekonomické. V tomto případě nastal čas auto prodat. Jenomže ne každému z nás se chce zdržovat prodejem auta. Možností je využít službu – výkup aut za hotové. Prodat auto za hotové je pro nás dobrým řešením i ve chvíli, kdy potřebujeme rychle hotovost.

Nabídněte auto za hotové

Nadstandardní výkup ojetých aut nabízí Zahotove.cz. Velkou výhodou firmy, která tuto praktickou službu provozuje, je, že neodmítne vykoupit ani vozidla ve špatném technickém stavu, nebo dokonce auta zcela nefunkční a nepojízdná. Problémem nejsou ani najeté kilometry. Zatímco při prodeji automobilu musíte držet dokonce i jako soukromá osoba záruku, v případě prodeje Zahotove.cz přebírá záruky technického stavu i riziko reklamací provozovatel služby. Odkup přitom proběhne velice hladce. Nesetkáte se s žádnou zbytečnou administrativou, jak tomu bývá u autobazarů.

Pražská firma s celostátní působností

Zahotove.cz, to není jen výkup aut v Praze. Firma za vámi přijede kamkoliv po České republice, a to již do 24 hodin. Odvoz automobilu je vždy zajištěn zcela zdarma. Peníze jsou vyplaceny ihned v hotovosti. Orientační cenu se dozvíte ještě před příjezdem. Konečná cena se pak stanoví při obhlídce vozidla. Kupní smlouva se podepisuje na místě. Firma za vás doplatí rovněž leasing, nebo vám pomůže se zrušením pojištění.

A jaká vozidla firma vykupuje?

Zahotove.cz vykupuje vozidla soukromá i firemní, nákladní i osobní, užitková i stavební. Neodmítá ani nepojízdné vraky. Vykoupí též veterány, vozidla s propadlou STK a nabídnout lze i více vozidel najednou.

A co se z hlediska ceny na automobilu cení? I když to není podmínkou, cenu rozhodně pozitivně ovlivní český původ vozidla, servisní knížka, záruka technického stavu, osvědčení o technické prohlídce, zelená karta, i že jste prvními vlastníky.

You may also read!

Propanbutanové a propanové láhve až do domu? Brzy se bude jednat o běžnou službu

Využíváte ve své domácnosti propanbutanové láhve? Jste vášniví turisté a rádi si při kempování ohřejete jídlo na plynovém vařiči?

Read More...

Úsporná sprcha pomůže šetřit náklady za spotřebu vody

Je to životadárná kapalina a potřebujeme ji denně. Otázkou ovšem je, kolik litrů každý den vyplýtváme zbytečně, protože v úsporách

Read More...

Hledáte nové bydlení v Praze? Zkontrolujte nabídku volných bytů na Praze 3 a vyberte si ten svůj

Přejete si najít svůj byt snů a přestěhovat se někam, kde budete mít na dosah veškeré služby, ale zároveň

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu