Adventní kalendář 2023 s kosmetickým překvapením

In Doporučujeme

Pomalu se blíží adventní období, přičemž tradiční pomůckou pro odpočítávání Štědrého dne je adventní kalendář. Pokud vám však čokoláda nic neříká a preferujete spíše originální variace, je na čase prohlédnout se po kosmetickém adventním kalendáři. Přichází s nimi různé beauty značky a v následujících řádcích vám představíme několik zajímavých produktů.

Zapomeňte na tradiční čokoládu, která akorát kazí zuby. Spíše udělejte něco pro svou pokožku. Chcete, aby kosmetický adventní kalendář 2023 obsahoval přípravky na líčení, nebo spíše krémy na pleť a tělo?

Jedno překvapení za druhým

Klasické adventní kalendáře jsou předvídatelné, protože pod každým políčkem se ukrývá čokoláda. Kosmetická varianta je v tomto ohledu zcela jiná, protože pokaždé na vás čeká něco jiného. Jednou je to lesk na rty, podruhé vzorek make-upu, potřetí sérum proti vráskám.

Kosmetický kalendář vybírejte podle toho, co skutečně využijete. Některé jsou pouze dekorativní, jiné spíše pečující. Samotný e-shop Notino připravil taktéž vlastní kalendáře. Třeba Advent Calendar Luxury 2023 obsahuje vše od očních stín přes pleťové sérum až po parfémovou vodu. Sice cena takového kalendáře je vyšší, ale co byste neobětovali pro radost svou, respektuje někoho blízkého.

Praktické miniatury

Velkou výhodou je, že vyzkoušíte, jaký produkt vám nejvíce vyhovuje, a pak si ho už zakoupíte ve větším provedení. Stejně tak každou ženu potěší, že se miniatury vejdou do kabelky, což je vhodné při častém cestování. Pokud tedy o nějakém takovém adventním kalendáři přemýšlíte, je na čase si nějaký pořídit. Nivea má pro vás připraveny krémy, Makeup Revolution zase líčidla a Garnier různé pleťové masky.

Kupte jeden kalendář pro sebe, ovšem nezapomeňte ani na své blízké. I maminka ocení takové příjemné odpočítávání Vánoc.

You may also read!

Akné? Více spánku, místo čokolády raději ořechy, co dalšího pomůže při kožních potížích?

„Zachraňte mě, mám černé tečky, pupínky a nechutné akné!“ Hysterické výkřiky z koupelny jsou známé z koupelen rodin, ve kterých žijí

Read More...

Zdravotní pojištění cizinců: nutnost pro příchozí pracující u nás

Bez zdravotního pojištění nikoho v Česku bezplatně neošetří. A zatímco našinci mají nárok na zdravotní pojištění v rámci tuzemského veřejného systému,

Read More...

Anglicky beze strachu a ostychu

Máte doma předškoláka, který není žádný stydlín, a chtěli byste, aby se naučil cizí jazyk? Nemáte oporu ve školním

Read More...

Mobile Sliding Menu