Děti věří v existenci předchozího života

In Esoterika

Děti často vyprávějí o svých předchozích životech s plnou důvěrou a podrobnosti, které poskytují, jsou tak úžasné, že je obtížné je vnímat jako fantazii. Začátkem roku 2015 vyšla kniha o podobných případech a myšlenkách na toto téma. Vzpomínky na nebe, kniha motivačního řečníka Dr. Wayne Dyera a jeho asistenta Dee Garnera, shromáždila tucet podobných příběhů. Kniha byla psána mnoho let, a když byl Dr. Dyer nemocný s leukémií, zemřel na infarkt dříve, než byla kniha publikována.

Snad často nepříjemný je nedostatek podrobností v příbězích doslovně vytištěných z dopisů, které mu zaslaly čtenáři. Ačkoli v těchto svědectvích není dostatek důkazů a vyžadují další prověřování, jejich pravdivost je zřejmá. Tyto příběhy pocházely z desítek různých nezávislých zdrojů, a přesto často hovoří o jevech tak podobných, že se zdá, že popisují stejné události. Pokud by se jednalo o izolované případy něčeho nadpřirozeného, ​​mohly by být ignorovány a považovány za anomálie. Nelze však ignorovat tak velké množství dopisů rodičů a podobné zkušenosti svých dětí.

Vzpomínka na smrt v předchozí inkarnaci

Takové vzpomínky na minulé životy jsou také věrohodné skutečnosti, že děti často popisují umírání, ačkoli samy jsou příliš mladé na to, aby věděly o smrti ze svého současného života.

Vezměte si příběh Els Van Popell a její dcery Káhiry. Když Káhira řekla, že by měla být opatrná při přejíždění silnice v Austrálii, jinak by znovu zemřela.  Maminka byla šokována slovy svého dítěte a ono pokračovalo, jako by se nic nestalo: “Pamatujte, když jsem byl malý a spadl, moje hlava byla na silnici a kamion ji přejel.” Els je přesvědčena, že Káhira v televizi nikdy neviděla nic tak hrozného a nikdy neslyšela, aby o tom někdo diskutoval. A taky o sobě mluvila jako o chlapci.

Autor knihy Dr. Dyer, otec osmi dětí, ve své knize popisuje vzpomínky na své vlastní děti. Jeho dcera Serena ve snu často mluvila nepochopitelným cizím jazykem. Jednou řekla své matce: „Nejsi moje skutečná matka. Pamatuji si svou skutečnou matku, ale nejsi to ty. “ V Dyerově knize jsou desítky takových příběhů. Například dívka, která byla během války vojákem a na rukávu měla svastiku, si vzpomněla, že pak měla blonďatou dceru. Existuje také příběh chlapce, který si vzpomněl, jak jako starý muž vysedával u ohně v malém domě s doškovou střechou.

Většina lidí, kteří čtou tyto řádky, samozřejmě přijde s racionálním vysvětlením. Možná dítě zahlédlo něco podobného v televizi a tato skutečnost mnohokrát vzrostla v podvědomí dítěte, ale skutečnost může být jiná.

Zdroj: journal.reincarnationics.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

You may also read!

Chcete si přivydělat při relativně nízkém riziku? Nakupte zlato

Nechat rozmnožovat své peníze na speciálních bankovních spořících účtech je z dlouhodobého hlediska sice výhodné, nicméně nijak zásadně lukrativní.

Read More...

Hledáte ideální dárek?

Jsou lidé, kteří mají schopnost vždy koupit ideální dárek pro všechny příležitosti, a pak je tu zbývající většina, která

Read More...

Postarejte se dětem o kreativní léto – pomůže vám galanterie

Pokud máte právě v létě o něco více času než jindy, pusťte se do kreativního tvoření. Začít se dá

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu