Děti věří v existenci předchozího života

In Esoterika

Děti často vyprávějí o svých předchozích životech s plnou důvěrou a podrobnosti, které poskytují, jsou tak úžasné, že je obtížné je vnímat jako fantazii. Začátkem roku 2015 vyšla kniha o podobných případech a myšlenkách na toto téma. Vzpomínky na nebe, kniha motivačního řečníka Dr. Wayne Dyera a jeho asistenta Dee Garnera, shromáždila tucet podobných příběhů. Kniha byla psána mnoho let, a když byl Dr. Dyer nemocný s leukémií, zemřel na infarkt dříve, než byla kniha publikována.

Snad často nepříjemný je nedostatek podrobností v příbězích doslovně vytištěných z dopisů, které mu zaslaly čtenáři. Ačkoli v těchto svědectvích není dostatek důkazů a vyžadují další prověřování, jejich pravdivost je zřejmá. Tyto příběhy pocházely z desítek různých nezávislých zdrojů, a přesto často hovoří o jevech tak podobných, že se zdá, že popisují stejné události. Pokud by se jednalo o izolované případy něčeho nadpřirozeného, ​​mohly by být ignorovány a považovány za anomálie. Nelze však ignorovat tak velké množství dopisů rodičů a podobné zkušenosti svých dětí.

Vzpomínka na smrt v předchozí inkarnaci

Takové vzpomínky na minulé životy jsou také věrohodné skutečnosti, že děti často popisují umírání, ačkoli samy jsou příliš mladé na to, aby věděly o smrti ze svého současného života.

Vezměte si příběh Els Van Popell a její dcery Káhiry. Když Káhira řekla, že by měla být opatrná při přejíždění silnice v Austrálii, jinak by znovu zemřela.  Maminka byla šokována slovy svého dítěte a ono pokračovalo, jako by se nic nestalo: „Pamatujte, když jsem byl malý a spadl, moje hlava byla na silnici a kamion ji přejel.“ Els je přesvědčena, že Káhira v televizi nikdy neviděla nic tak hrozného a nikdy neslyšela, aby o tom někdo diskutoval. A taky o sobě mluvila jako o chlapci.

Autor knihy Dr. Dyer, otec osmi dětí, ve své knize popisuje vzpomínky na své vlastní děti. Jeho dcera Serena ve snu často mluvila nepochopitelným cizím jazykem. Jednou řekla své matce: „Nejsi moje skutečná matka. Pamatuji si svou skutečnou matku, ale nejsi to ty. “ V Dyerově knize jsou desítky takových příběhů. Například dívka, která byla během války vojákem a na rukávu měla svastiku, si vzpomněla, že pak měla blonďatou dceru. Existuje také příběh chlapce, který si vzpomněl, jak jako starý muž vysedával u ohně v malém domě s doškovou střechou.

Většina lidí, kteří čtou tyto řádky, samozřejmě přijde s racionálním vysvětlením. Možná dítě zahlédlo něco podobného v televizi a tato skutečnost mnohokrát vzrostla v podvědomí dítěte, ale skutečnost může být jiná.

Zdroj: journal.reincarnationics.com

You may also read!

Klíčové kroky k zodpovědnému hazardu s pomocí IPRH

Hazardní hry představují pro mnohé zábavu a vzrušení, avšak s sebou nesou i potenciální rizika. Odpovědnost za minimalizaci těchto

Read More...

Kde hledat obrazy v aukci?

Starožitnosti a obrazy patří k věcem, které s přibývajícími roky rozhodně neztrácí na své hodnotě. Právě proto je možné

Read More...

Zdravé a lahodné dobrůtky pro psy

Dopřejte svému chlupatému psímu miláčkovi kvalitní a lahodné dobrůtky jako zpestření jídelníčku, za odměnu po výcviku nebo jen tak

Read More...

Mobile Sliding Menu