Nejen vychytávky do kuchyně vylepší vaše bydlení

In Doporučujeme

Kolem nás je mnoho vychytávek. Díky nim si snadno vylepšíme naše bydlení či zjednodušíme rutinní činnosti. Pojďte se podívat na pár skvělých nápadů pro bydlení.

Posilovna kdekoliv

O tom, že bychom měli cvičit pro zdraví i lepší vzhled, přemýšlí snad každý z nás. Jenomže kam všechny ty rotopedy, orbitreky, posilovací věže a další cvičební pomůcky umístit? Zapomeňte na ně a pořiďte si jediné zařízení, které nahradí celou posilovnu – závěsný posilovací systém. Zabírá minimum místa, umístíte jej kdekoliv a posilníte s ním naprosto všechny svalové partie. Jste přes týden doma a o víkendu na chalupě? Nekupujte si hned dva systémy. Závěsný posilovací systém se přenáší tak snadno, že si vystačíte s jedním.

Vylepšete svoji kuchyň

Snad nejvyhledávanější jsou vychytávky do kuchyně. Právě zde vždy děláme tolik různorodých činností, že se jakákoliv pomůcka, která zjednoduší naši práci, zkrátí přípravu pokrmu, či jej vylepší, perfektně hodí. Úžasné jsou například různé silikonové pomůcky – silikonová víčka na potraviny, silikonový lívanečník i nepřetékající silikonová poklička. Díky těmto pomůckám dokážete a i z obyčejného vajíčka udělat kulinářskou specialitu. Zkuste silikonové formy na vaření vajec. Vajíčka rozkvedlejte s kostičkami šunky a bylinkami a dejte je vařit v silikonové formě.

Super vychytávky i pro děti

Řadu zajímavých vychytávek najdeme mezi dětskými hračkami. Pořiďte dětem brčkovou stavebnici. Má 500 dílů a dají se z ní stavět úchvatné objekty. Děti navíc pochopí geometrii, a to třeba již v předškolním věku. Zajímavou je též dětská stavebnice pro stavění pevnosti. Té nechybí ani plachta na zastřešení. Tyto hračky rozvíjejí dětskou kreativitu a děti je prostě milují.

Kam pro tyto skvělé vychytávky?

Různé vychytávky a užitečné pomůcky do domácnosti, pro dům a zahradu, pro zdraví, sport, zábavu, pro děti, elektroniku a autodoplňky nabízí e-shop https://www.daleo.cz/. Pojďte zlepšovat své bydlení. Třeba si každý měsíc pořiďte jednu nebo dvě nové vychytávky do domácnosti.

You may also read!

Přeprava strojů již není problém

Stěhování strojů není žádný snadný logistický problém. Přitom firmy nezůstávají obvykle na jednom místě po celou dobu svého fungování.

Read More...

Likvidace vozidel s odborníky je hračka

Máte doma staré auto, které potřebujete zlikvidovat? Spousta lidí stojí před tímto úkonem jen jednou v životě, proto pak

Read More...

Zavolejte si pro údržbu i opravu svého kávovaru náš odborný servis

Vychutnejte si každý den opravdu dobrou kávu ze svého kávovaru. Aby fungoval tak jak má, dopřejte mu pravidelnou údržbu

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu