Sex, postel a stereotyp

In Erotika

Vytratila se vám z postele vášeň a máte pocit, že když už k sexu dojde, probíhá vlastně úplně stejně. Předehra se pořád opakuje, vyvrcholení je rychlé a uspokojení žádné. Opravdu vám to takhle vyhovuje? Máte-li stávajícího partnera, kterého milujete, je to úžasné. Sdílíte spolu vše a jistě se před sebou nestydíte. Je tedy zcela normální si promluvit o tom, jaké jsou touhy toho druhého a co byste chtěli vyzkoušet. Koneckonců zpestření je občas potřeba a pokud se to tomu druhému nebude líbit, nemusíte to zkoušet.

Jak si zpestřit vlastní vztah

Pro páry, které nemají moc v lásce změny a bojí se cokoli zkusit, je i malá změna krok vpřed. Můžete tedy pro začátek zkusit vyměnit svoji pohodlnou postel za méně pohodlný gauč. Jiné prostředí vám může přinést jistou formu uspokojení nebo vás posune o kousek dál od strachu. Některé ženy jsou zase stydlivé a nejisté, když jsou před svým partnerem zcela nahé. V takovém případě je ideální vyzkoušet nějaký kostýmek. Pohodlný například korzet ocení jistě oba. Muže uspokojení váš vzhled a ženy se uvolní, protože nebudou zcela odhalené. Stejně tak je spousta poloh, které můžete vyzkoušet. Nemusíte zkoušet jen tu, kterou znáte. Nebude-li to pohodlné, přestane. Někdy se u toho i zasmějete. Odvážnější páry mohou vyzkoušet i dostupné hračky. Fantazii se přeci meze nikdy nekladou.

You may also read!

Přeprava strojů již není problém

Stěhování strojů není žádný snadný logistický problém. Přitom firmy nezůstávají obvykle na jednom místě po celou dobu svého fungování.

Read More...

Likvidace vozidel s odborníky je hračka

Máte doma staré auto, které potřebujete zlikvidovat? Spousta lidí stojí před tímto úkonem jen jednou v životě, proto pak

Read More...

Zavolejte si pro údržbu i opravu svého kávovaru náš odborný servis

Vychutnejte si každý den opravdu dobrou kávu ze svého kávovaru. Aby fungoval tak jak má, dopřejte mu pravidelnou údržbu

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu