Sex, postel a stereotyp

In Erotika

Vytratila se vám z postele vášeň a máte pocit, že když už k sexu dojde, probíhá vlastně úplně stejně. Předehra se pořád opakuje, vyvrcholení je rychlé a uspokojení žádné. Opravdu vám to takhle vyhovuje? Máte-li stávajícího partnera, kterého milujete, je to úžasné. Sdílíte spolu vše a jistě se před sebou nestydíte. Je tedy zcela normální si promluvit o tom, jaké jsou touhy toho druhého a co byste chtěli vyzkoušet. Koneckonců zpestření je občas potřeba a pokud se to tomu druhému nebude líbit, nemusíte to zkoušet.

Jak si zpestřit vlastní vztah

Pro páry, které nemají moc v lásce změny a bojí se cokoli zkusit, je i malá změna krok vpřed. Můžete tedy pro začátek zkusit vyměnit svoji pohodlnou postel za méně pohodlný gauč. Jiné prostředí vám může přinést jistou formu uspokojení nebo vás posune o kousek dál od strachu. Některé ženy jsou zase stydlivé a nejisté, když jsou před svým partnerem zcela nahé. V takovém případě je ideální vyzkoušet nějaký kostýmek. Pohodlný například korzet ocení jistě oba. Muže uspokojení váš vzhled a ženy se uvolní, protože nebudou zcela odhalené. Stejně tak je spousta poloh, které můžete vyzkoušet. Nemusíte zkoušet jen tu, kterou znáte. Nebude-li to pohodlné, přestane. Někdy se u toho i zasmějete. Odvážnější páry mohou vyzkoušet i dostupné hračky. Fantazii se přeci meze nikdy nekladou.

You may also read!

S elektronickými cigaretami je kouření bezpečnější

Každý malý školák dnes ví, že kouření nepřináší příliš mnoho zdravotních výhod, spíše právě naopak. Jedná se o zlozvyk,

Read More...

Důležitá lékařská vyšetřovací technika: Oftalmoskopy, otoskopy i dermatoskopy

Vyšetření nám dnes usnadňuje spousta pomůcek. Je to komfortnější nejen pro pacienty, ale i profesionály. Kde seženou to nejlepší? Zdravotnické

Read More...

K čemu slouží jednotlivé druhy kalibrů? Neztraťte se v možnostech

V moderní strojírenské výrobě je nutné pracovat s extrémně přesnými rozměry, které se pohybují v řádech pouhých setin milimetru.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu