Sex, postel a stereotyp

In Erotika

Vytratila se vám z postele vášeň a máte pocit, že když už k sexu dojde, probíhá vlastně úplně stejně. Předehra se pořád opakuje, vyvrcholení je rychlé a uspokojení žádné. Opravdu vám to takhle vyhovuje? Máte-li stávajícího partnera, kterého milujete, je to úžasné. Sdílíte spolu vše a jistě se před sebou nestydíte. Je tedy zcela normální si promluvit o tom, jaké jsou touhy toho druhého a co byste chtěli vyzkoušet. Koneckonců zpestření je občas potřeba a pokud se to tomu druhému nebude líbit, nemusíte to zkoušet.

Jak si zpestřit vlastní vztah

Pro páry, které nemají moc v lásce změny a bojí se cokoli zkusit, je i malá změna krok vpřed. Můžete tedy pro začátek zkusit vyměnit svoji pohodlnou postel za méně pohodlný gauč. Jiné prostředí vám může přinést jistou formu uspokojení nebo vás posune o kousek dál od strachu. Některé ženy jsou zase stydlivé a nejisté, když jsou před svým partnerem zcela nahé. V takovém případě je ideální vyzkoušet nějaký kostýmek. Pohodlný například korzet ocení jistě oba. Muže uspokojení váš vzhled a ženy se uvolní, protože nebudou zcela odhalené. Stejně tak je spousta poloh, které můžete vyzkoušet. Nemusíte zkoušet jen tu, kterou znáte. Nebude-li to pohodlné, přestane. Někdy se u toho i zasmějete. Odvážnější páry mohou vyzkoušet i dostupné hračky. Fantazii se přeci meze nikdy nekladou.

You may also read!

Komu a proč se vyplatí pojištění proti výpadku příjmů?

Důvodů, které mohou vést ke ztrátě či výpadku pravidelných příjmů, může být celá řada. Od kratší či delší pracovní

Read More...

Správně seřízená okna vám pomůžou ušetřit klidně i tisíce korun ročně. Jak?

Chcete ušetřit za vytápění a chlazení své domácnosti? V tom případě nesmíte myslet pouze na samotné topení, kotel nebo

Read More...

Efektivní řešení pro každý průmysl s plastovými přepravkami od PK Group

V současném průmyslovém světě je logistika klíčová a efektivita manipulace s materiálem může znamenat velký rozdíl v produktivitě a

Read More...

Mobile Sliding Menu