Sex, postel a stereotyp

In Erotika

Vytratila se vám z postele vášeň a máte pocit, že když už k sexu dojde, probíhá vlastně úplně stejně. Předehra se pořád opakuje, vyvrcholení je rychlé a uspokojení žádné. Opravdu vám to takhle vyhovuje? Máte-li stávajícího partnera, kterého milujete, je to úžasné. Sdílíte spolu vše a jistě se před sebou nestydíte. Je tedy zcela normální si promluvit o tom, jaké jsou touhy toho druhého a co byste chtěli vyzkoušet. Koneckonců zpestření je občas potřeba a pokud se to tomu druhému nebude líbit, nemusíte to zkoušet.

Jak si zpestřit vlastní vztah

Pro páry, které nemají moc v lásce změny a bojí se cokoli zkusit, je i malá změna krok vpřed. Můžete tedy pro začátek zkusit vyměnit svoji pohodlnou postel za méně pohodlný gauč. Jiné prostředí vám může přinést jistou formu uspokojení nebo vás posune o kousek dál od strachu. Některé ženy jsou zase stydlivé a nejisté, když jsou před svým partnerem zcela nahé. V takovém případě je ideální vyzkoušet nějaký kostýmek. Pohodlný například korzet ocení jistě oba. Muže uspokojení váš vzhled a ženy se uvolní, protože nebudou zcela odhalené. Stejně tak je spousta poloh, které můžete vyzkoušet. Nemusíte zkoušet jen tu, kterou znáte. Nebude-li to pohodlné, přestane. Někdy se u toho i zasmějete. Odvážnější páry mohou vyzkoušet i dostupné hračky. Fantazii se přeci meze nikdy nekladou.

You may also read!

Propanbutanové a propanové láhve až do domu? Brzy se bude jednat o běžnou službu

Využíváte ve své domácnosti propanbutanové láhve? Jste vášniví turisté a rádi si při kempování ohřejete jídlo na plynovém vařiči?

Read More...

Úsporná sprcha pomůže šetřit náklady za spotřebu vody

Je to životadárná kapalina a potřebujeme ji denně. Otázkou ovšem je, kolik litrů každý den vyplýtváme zbytečně, protože v úsporách

Read More...

Hledáte nové bydlení v Praze? Zkontrolujte nabídku volných bytů na Praze 3 a vyberte si ten svůj

Přejete si najít svůj byt snů a přestěhovat se někam, kde budete mít na dosah veškeré služby, ale zároveň

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu