Služba výkup vraků je cestou, jak získat peníze v hotovosti

In Doporučujeme

Potřebujete peníze v hotovosti? Možností je méně, než by se mohlo zdát. Pokud však máte nepotřebný automobil, prodejte jej. Vykupují se dokonce auta nepojízdná a autovraky.

Zbavte se starého auta se ziskem

Hodily by se vám peníze navíc, ideálně v hotovosti? Prodejte své staré auto. Zapomeňte na prodej přes autobazary i pokusy svépomocí prodat auto na součástky přes internetové bazary. Nejrychlejší a nejjistější cestou je prodej přes službu výkup vraků. Více o této službě najdete na webových stránkách Likvidacevojkov.cz.

Plná moc k likvidaci vozidla vám nabídne hned několik výhod. V první řadě ekologicky zlikvidujete starý vůz, bude jej tak moci odhlásit z evidence vozidel a konečně tak přestat platit zákonnou pojistku. Podle roku výroby, značky a stavu vozidla za něj navíc získáte i zajímavou výkupnou cenu. Vyplatit si ji máte možnost nechat na místě při předání auta v hotovosti. I stará bouraná auta ještě dokážou posloužit jako zdroj součástek. Je proto o ně zájem. Nabídněte i to svoje.

Likvidacevojkov.cz je celorepubliková služba, takže nezáleží na tom, z kterého regionu jste. Domluvte se a předem se informujte, jaká by mohla být předběžná cena výkupu vašeho vozidla. Služba likvidace vraků vykupuje auta v jakémkoliv stavu. Pojízdná i nepojízdná, bouraná i autovraky, vozidla soukromá i firemní.

Prodejte i jednotlivé součástky

Stejné společnosti můžete nabídnout i svůj starý katalyzátor. Často jsme jej museli měnit a ten původní nám pořád leží někde v garáž. Katalyzátory se hromadí i ve firmách či autoservisech. Firma Autocentrum Vojkov, která stojí za službou Likvidacevojkov.cz, vykupuje rovněž staré katalyzátory. Obsahují drahé kovy a podle jejich obsahu se odvíjí i výkupná cena. Nabídněte i ten svůj. Výkup katalyzátorů je dalším zajímavým příjmem navíc.

You may also read!

Přeprava strojů již není problém

Stěhování strojů není žádný snadný logistický problém. Přitom firmy nezůstávají obvykle na jednom místě po celou dobu svého fungování.

Read More...

Likvidace vozidel s odborníky je hračka

Máte doma staré auto, které potřebujete zlikvidovat? Spousta lidí stojí před tímto úkonem jen jednou v životě, proto pak

Read More...

Zavolejte si pro údržbu i opravu svého kávovaru náš odborný servis

Vychutnejte si každý den opravdu dobrou kávu ze svého kávovaru. Aby fungoval tak jak má, dopřejte mu pravidelnou údržbu

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu