Služba výkup vraků je cestou, jak získat peníze v hotovosti

In Doporučujeme

Potřebujete peníze v hotovosti? Možností je méně, než by se mohlo zdát. Pokud však máte nepotřebný automobil, prodejte jej. Vykupují se dokonce auta nepojízdná a autovraky.

Zbavte se starého auta se ziskem

Hodily by se vám peníze navíc, ideálně v hotovosti? Prodejte své staré auto. Zapomeňte na prodej přes autobazary i pokusy svépomocí prodat auto na součástky přes internetové bazary. Nejrychlejší a nejjistější cestou je prodej přes službu výkup vraků. Více o této službě najdete na webových stránkách Likvidacevojkov.cz.

Plná moc k likvidaci vozidla vám nabídne hned několik výhod. V první řadě ekologicky zlikvidujete starý vůz, bude jej tak moci odhlásit z evidence vozidel a konečně tak přestat platit zákonnou pojistku. Podle roku výroby, značky a stavu vozidla za něj navíc získáte i zajímavou výkupnou cenu. Vyplatit si ji máte možnost nechat na místě při předání auta v hotovosti. I stará bouraná auta ještě dokážou posloužit jako zdroj součástek. Je proto o ně zájem. Nabídněte i to svoje.

Likvidacevojkov.cz je celorepubliková služba, takže nezáleží na tom, z kterého regionu jste. Domluvte se a předem se informujte, jaká by mohla být předběžná cena výkupu vašeho vozidla. Služba likvidace vraků vykupuje auta v jakémkoliv stavu. Pojízdná i nepojízdná, bouraná i autovraky, vozidla soukromá i firemní.

Prodejte i jednotlivé součástky

Stejné společnosti můžete nabídnout i svůj starý katalyzátor. Často jsme jej museli měnit a ten původní nám pořád leží někde v garáž. Katalyzátory se hromadí i ve firmách či autoservisech. Firma Autocentrum Vojkov, která stojí za službou Likvidacevojkov.cz, vykupuje rovněž staré katalyzátory. Obsahují drahé kovy a podle jejich obsahu se odvíjí i výkupná cena. Nabídněte i ten svůj. Výkup katalyzátorů je dalším zajímavým příjmem navíc.

You may also read!

Propanbutanové a propanové láhve až do domu? Brzy se bude jednat o běžnou službu

Využíváte ve své domácnosti propanbutanové láhve? Jste vášniví turisté a rádi si při kempování ohřejete jídlo na plynovém vařiči?

Read More...

Úsporná sprcha pomůže šetřit náklady za spotřebu vody

Je to životadárná kapalina a potřebujeme ji denně. Otázkou ovšem je, kolik litrů každý den vyplýtváme zbytečně, protože v úsporách

Read More...

Hledáte nové bydlení v Praze? Zkontrolujte nabídku volných bytů na Praze 3 a vyberte si ten svůj

Přejete si najít svůj byt snů a přestěhovat se někam, kde budete mít na dosah veškeré služby, ale zároveň

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu