Wedos Affiliate program – Přivýdělek (prakticky) bez práce

In Jak vydělávat na internetu

Wedos Affiliate program

Affiliate programy se poslední dobou těší velké popularitě, jde totiž o oboustranně výhodnou spolupráci – vám dají možnost si přivydělat a firmě mohou přivést nové zákazníky. Jeden takovýto affiliate program nabízí i společnost WEDOS. Jedná se o firmu, která byla založena roku 2010 a prakticky ihned začala dobývat český trh webhostingů, domén a serverů. Netrvalo pak ani 3 roky a v dubnu 2013 se dokonce WEDOS stal největším poskytovatelem webhostingových služeb v České republice.  

O měsíc později zaznamenal další úspěch – provozoval nejvíce e-mailových služeb na doménách s koncovkou .cz. Poslední výraznější úspěch si WEDOS na své konto připsal začátkem minulého roku (2019), kdy se stal největším registrátorem CZ domén. Za tyto fantastické úspěchy vděčí zejména použití těch nejmodernějších technologií ve svých datacentrech a také tomu, že se mu už od počátků daří držet nízké ceny webhostingu, jenž je tím pádem dostupný opravdu každému. 

Co Affiliate program WEDOS nabízí? A jak se do něj přidat? 

Samotný affiliate program je koncipován tak, že provize jsou vypláceny buď za každé zprostředkování objednávky, proklik reklamní plochy nebo dokonce i za pouhopouhou propagaci tohoto partnerského programu. Konkrétně za zprostředkování úspěšně zrealizované objednávky obdržíte 5 % (registrace domény) až 50 % (webhosting) ze zaplacené částky vámi přivedeným zákazníkem. Za jeden placený proklik reklamní plochy pak budete odměněni 0,50 Kč. Poslední z možností je takzvaný referral link, pomocí něhož můžete přivést další zájemce do affiliate programu WEDOS. V takovém případě na vás čeká odměna 10 % z objednávek, jež zprostředkuje kdokoliv, kdo se registruje skrze váš odkaz. 

Výhodou je, že odměna z referral linků není nikterak časově omezena, tudíž peníze za zprostředkovaný obchod vámi přivedeným partnerem můžete získat třeba i několik let po jeho registraci. Samotný odkaz má poté platnost 90 dní. 

Oslovila vás tato nabídka snadného a rychlého přivýdělku? Neváhejte, a zaregistrujte se do partnerského programu WEDOS již dnes – udělat to můžete ZDE. Závěrem se ještě sluší dodat, že do affiliate programu se je možné zaregistrovat až od 18 let, přičemž za registraci dostanete bonus 100 Kč, jež vám bude okamžitě připsán na váš účet! K výplatě je nutno nashromáždit alespoň 500 Kč. 

You may also read!

Propanbutanové a propanové láhve až do domu? Brzy se bude jednat o běžnou službu

Využíváte ve své domácnosti propanbutanové láhve? Jste vášniví turisté a rádi si při kempování ohřejete jídlo na plynovém vařiči?

Read More...

Úsporná sprcha pomůže šetřit náklady za spotřebu vody

Je to životadárná kapalina a potřebujeme ji denně. Otázkou ovšem je, kolik litrů každý den vyplýtváme zbytečně, protože v úsporách

Read More...

Hledáte nové bydlení v Praze? Zkontrolujte nabídku volných bytů na Praze 3 a vyberte si ten svůj

Přejete si najít svůj byt snů a přestěhovat se někam, kde budete mít na dosah veškeré služby, ale zároveň

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu