Wedos Affiliate program – Přivýdělek (prakticky) bez práce

In Jak vydělávat na internetu

Wedos Affiliate program

Affiliate programy se poslední dobou těší velké popularitě, jde totiž o oboustranně výhodnou spolupráci – vám dají možnost si přivydělat a firmě mohou přivést nové zákazníky. Jeden takovýto affiliate program nabízí i společnost WEDOS. Jedná se o firmu, která byla založena roku 2010 a prakticky ihned začala dobývat český trh webhostingů, domén a serverů. Netrvalo pak ani 3 roky a v dubnu 2013 se dokonce WEDOS stal největším poskytovatelem webhostingových služeb v České republice.  

O měsíc později zaznamenal další úspěch – provozoval nejvíce e-mailových služeb na doménách s koncovkou .cz. Poslední výraznější úspěch si WEDOS na své konto připsal začátkem minulého roku (2019), kdy se stal největším registrátorem CZ domén. Za tyto fantastické úspěchy vděčí zejména použití těch nejmodernějších technologií ve svých datacentrech a také tomu, že se mu už od počátků daří držet nízké ceny webhostingu, jenž je tím pádem dostupný opravdu každému. 

Co Affiliate program WEDOS nabízí? A jak se do něj přidat? 

Samotný affiliate program je koncipován tak, že provize jsou vypláceny buď za každé zprostředkování objednávky, proklik reklamní plochy nebo dokonce i za pouhopouhou propagaci tohoto partnerského programu. Konkrétně za zprostředkování úspěšně zrealizované objednávky obdržíte 5 % (registrace domény) až 50 % (webhosting) ze zaplacené částky vámi přivedeným zákazníkem. Za jeden placený proklik reklamní plochy pak budete odměněni 0,50 Kč. Poslední z možností je takzvaný referral link, pomocí něhož můžete přivést další zájemce do affiliate programu WEDOS. V takovém případě na vás čeká odměna 10 % z objednávek, jež zprostředkuje kdokoliv, kdo se registruje skrze váš odkaz. 

Výhodou je, že odměna z referral linků není nikterak časově omezena, tudíž peníze za zprostředkovaný obchod vámi přivedeným partnerem můžete získat třeba i několik let po jeho registraci. Samotný odkaz má poté platnost 90 dní. 

Oslovila vás tato nabídka snadného a rychlého přivýdělku? Neváhejte, a zaregistrujte se do partnerského programu WEDOS již dnes – udělat to můžete ZDE. Závěrem se ještě sluší dodat, že do affiliate programu se je možné zaregistrovat až od 18 let, přičemž za registraci dostanete bonus 100 Kč, jež vám bude okamžitě připsán na váš účet! K výplatě je nutno nashromáždit alespoň 500 Kč. 

You may also read!

Přeprava strojů již není problém

Stěhování strojů není žádný snadný logistický problém. Přitom firmy nezůstávají obvykle na jednom místě po celou dobu svého fungování.

Read More...

Likvidace vozidel s odborníky je hračka

Máte doma staré auto, které potřebujete zlikvidovat? Spousta lidí stojí před tímto úkonem jen jednou v životě, proto pak

Read More...

Zavolejte si pro údržbu i opravu svého kávovaru náš odborný servis

Vychutnejte si každý den opravdu dobrou kávu ze svého kávovaru. Aby fungoval tak jak má, dopřejte mu pravidelnou údržbu

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu