Dnes jsme doma: 5 miniaplikací, které můžete potřebovat v izolaci

In Životní styl a vztahy

„Nuda!“ – každý z vás prohlásí tuto frázi během karantény stokrát denně. A my vám dokonale rozumíme, ale doporučujeme, abyste nezoufali. Moderní problémy vyžadují moderní řešení – tuto větu jste slyšeli více než jednou. Přistupujte ke karanténě se vší odpovědností a neporušujte režim a inteligentní pomůcky pomohou rozjasnit osamělost.

Televizní přijímač

Není nutné ponořit se do sledování televizních pořadů bezhlavě – neztrácejte čas marně. Je lepší se přihlásit k odběru online kin a prozkoumat možnosti funkce inteligentní televize: najděte dokumenty, rozhovory, karikatury v cizím jazyce, které jsou pro vás zajímavé. Nahraďte své obvyklé občerstvení popcorn čerstvými plody nebo zeleninovým salátem. Pokud kombinujete sledování filmu s během na místě nebo cvičením, získáte perfektní kombinaci.

Vysavač robot

Zatímco je celá rodina doma, čištění by se mělo provádět dvakrát až třikrát častěji. Objednejte si robota v internetovém obchodě s bezkontaktním doručením – tímto způsobem se budete chránit před komunikací s nakaženými. Denní úklid zjednoduší dezinfekci místnosti – zbývá pouze ruční otření povrchů a ošetření bytu chemickým roztokem.

Herní konzole

Pokud máte děti a pokračujete v karanténě je čas koupit si herní konzoli. Žáci se s ní budou po celý pracovní den zabírat a zanechají bezvýznamných požadavků.   Kromě toho vám doporučujeme zakoupit joystick pro aplikace, které se týkají fyzické aktivity – tanec, lyžování a další. 

Inteligentní reproduktory

Mnoho společností vydalo své vlastní přenosné reproduktory, které reagují na hlasové příkazy – domácí i v zahraniční je najdete v různých cenových kategoriích. Tento gadget je pro vás užitečný z několika důvodů: můžete ho požádat, aby zapnul hudbu ze seznamu skladeb v plné hlasitosti, zahájil film při přípravě večeře nebo jen s vámi mluvil – to je důležité také v období sociální izolace. Děti umělou inteligencí obzvláště milují, zatímco jejich rodiče pracují – reproduktor může zahrnovat dětské písně, číst pohádky nebo dělat logické úkoly.

Běžecký pás

Kromě standardní tratě se širokým pásem existují dvě možnosti: skládací pás na kovovém rámu s úzkým pásem a široký běžecký pás bez držáků. Podle našeho názoru je druhá varianta lepší – nezabírá mnoho místa a napodobuje pravidelné trénink. Nezoufejte, i když je to pro vás teď morálně obtížné. Zaměřte se na pozitivní aspekty karantény.

You may also read!

Přeprava strojů již není problém

Stěhování strojů není žádný snadný logistický problém. Přitom firmy nezůstávají obvykle na jednom místě po celou dobu svého fungování.

Read More...

Likvidace vozidel s odborníky je hračka

Máte doma staré auto, které potřebujete zlikvidovat? Spousta lidí stojí před tímto úkonem jen jednou v životě, proto pak

Read More...

Zavolejte si pro údržbu i opravu svého kávovaru náš odborný servis

Vychutnejte si každý den opravdu dobrou kávu ze svého kávovaru. Aby fungoval tak jak má, dopřejte mu pravidelnou údržbu

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu