Dnes jsme doma: 5 miniaplikací, které můžete potřebovat v izolaci

In Životní styl a vztahy

„Nuda!“ – každý z vás prohlásí tuto frázi během karantény stokrát denně. A my vám dokonale rozumíme, ale doporučujeme, abyste nezoufali. Moderní problémy vyžadují moderní řešení – tuto větu jste slyšeli více než jednou. Přistupujte ke karanténě se vší odpovědností a neporušujte režim a inteligentní pomůcky pomohou rozjasnit osamělost.

Televizní přijímač

Není nutné ponořit se do sledování televizních pořadů bezhlavě – neztrácejte čas marně. Je lepší se přihlásit k odběru online kin a prozkoumat možnosti funkce inteligentní televize: najděte dokumenty, rozhovory, karikatury v cizím jazyce, které jsou pro vás zajímavé. Nahraďte své obvyklé občerstvení popcorn čerstvými plody nebo zeleninovým salátem. Pokud kombinujete sledování filmu s během na místě nebo cvičením, získáte perfektní kombinaci.

Vysavač robot

Zatímco je celá rodina doma, čištění by se mělo provádět dvakrát až třikrát častěji. Objednejte si robota v internetovém obchodě s bezkontaktním doručením – tímto způsobem se budete chránit před komunikací s nakaženými. Denní úklid zjednoduší dezinfekci místnosti – zbývá pouze ruční otření povrchů a ošetření bytu chemickým roztokem.

Herní konzole

Pokud máte děti a pokračujete v karanténě je čas koupit si herní konzoli. Žáci se s ní budou po celý pracovní den zabírat a zanechají bezvýznamných požadavků.   Kromě toho vám doporučujeme zakoupit joystick pro aplikace, které se týkají fyzické aktivity – tanec, lyžování a další. 

Inteligentní reproduktory

Mnoho společností vydalo své vlastní přenosné reproduktory, které reagují na hlasové příkazy – domácí i v zahraniční je najdete v různých cenových kategoriích. Tento gadget je pro vás užitečný z několika důvodů: můžete ho požádat, aby zapnul hudbu ze seznamu skladeb v plné hlasitosti, zahájil film při přípravě večeře nebo jen s vámi mluvil – to je důležité také v období sociální izolace. Děti umělou inteligencí obzvláště milují, zatímco jejich rodiče pracují – reproduktor může zahrnovat dětské písně, číst pohádky nebo dělat logické úkoly.

Běžecký pás

Kromě standardní tratě se širokým pásem existují dvě možnosti: skládací pás na kovovém rámu s úzkým pásem a široký běžecký pás bez držáků. Podle našeho názoru je druhá varianta lepší – nezabírá mnoho místa a napodobuje pravidelné trénink. Nezoufejte, i když je to pro vás teď morálně obtížné. Zaměřte se na pozitivní aspekty karantény.

You may also read!

Klíčové kroky k zodpovědnému hazardu s pomocí IPRH

Hazardní hry představují pro mnohé zábavu a vzrušení, avšak s sebou nesou i potenciální rizika. Odpovědnost za minimalizaci těchto

Read More...

Kde hledat obrazy v aukci?

Starožitnosti a obrazy patří k věcem, které s přibývajícími roky rozhodně neztrácí na své hodnotě. Právě proto je možné

Read More...

Zdravé a lahodné dobrůtky pro psy

Dopřejte svému chlupatému psímu miláčkovi kvalitní a lahodné dobrůtky jako zpestření jídelníčku, za odměnu po výcviku nebo jen tak

Read More...

Mobile Sliding Menu