Kde je lepší koupit kožich v Turecku?

In Móda

V Turecku si turisté neužívají jen pláž, místní kuchyni a památky. Mnoho z nich tráví čas vzrušujícím a ziskovým nákupem. Kromě tradičních magnetů na ledničku, místních sladkostí a bytového textilu si v této východní zemi můžete koupit luxusní výrobky z kůže a kožešin. Kromě toho mohou být ceny kožichů, ovčí kůže, kožených bund mnohonásobně nižší než v českých obchodech, a jejich nabídka je opravdu úžasná.  

Co potřebujete vědět při plánování nákupu kožichu v Turecku?

Dnes si kožešiny jezdí lidé kupovat nejen do Turecka, Řecka, Itálie, ale dokonce i do Číny. Zkušení turisté jsou ochotni se nekonečně hádat o tom, kde jsou kožešinové výrobky lepší a dostupnější. Pokud si však v Řecku můžete koupit levnější plášť, pak v Turecku oceníte rozmanitost stylů a modelů. Kromě toho si v obchodech v Istanbulu, Antalyi a dalších městech můžete okamžitě vyzvednout rukavice, boty, tašku nebo jiné doplňky vyrobené ze stejné kožešiny. Navíc s místními prodejci je možné vyjednávat o ceně. Počáteční cena tak může být ve skutečnosti snížena o 30-50%, nebo dokonce o 70%. Nejoblíbenějšími modely jsou norek, činčila a barguzin sable. V Turecku si můžete nejen koupit norkový kabát, ale také stylový, vysoce kvalitní kabát z ovčí kůže.

Kam nakupovat?

Istanbul

Pokud nevíte, kde je lepší koupit kožich v Turecku, podle zkušených shopaholiků musíte za ním jet do Istanbulu. Protože v tomto městě jsou soustředěny téměř všechny továrny na oděvy. Minimální daně a absence zprostředkovatelů vám umožňují stanovit přiměřené ceny za oděvy a doplňky. 

V istanbulské čtvrti Zeytinburnu se nachází velké množství podniků se showroomy. Zde si můžete koupit kožešinové výrobky bez dalších poplatků. Za nejoblíbenější nákupní centrum se považuje Olivium. Jedinou nevýhodou Zeytinburnu je odlehlost od centra města.

Také dobrý výběr kožichů, ovčí kůže a kožených oděvů je v oblastech Laleli a Fatih. Je pravda, že ceny v místních obchodech jsou o řád vyšší než Zeytinburne. Nezapomeňte proto vyjednávat.

Antalya

Zajímá vás, kde v Turecku koupit kožich a zároveň si odpočinout v jednom z letovisek v provincii Antalya? Doporučujeme vám podívat se na továrnu Mondial nebo na nákupní centra Denver a Leyani. Se sortimentem kožešinových a kožených oděvů budete spokojeni.

Mondial Showroom je třípodlažní budova, kde se příslušenství prodává na prvním místě, na druhém kožené oblečení a na třetí kožené výrobky. Před nákupem se nejprve seznamte s katalogem nebo se podívejte na videa z představení navrhovaných sbírek.

Pokud hledáte kvalitní model norka, podívejte se do obchodu Leyani. Prodává skandinávské a kanadského norky.

Izmir

Kožich si můžete koupit nejen ve velkých městech, ale také v Izmiru. Středisko má továrny na výrobu kožešinových výrobků. Například mnoho kupujících je spokojeno s výběrem a cenami produktů od značek ORSA Leather a Denver. Ve většině hotelů organizují průvodci bezplatné výlety do obchodů s kůží a kožešinami. 

Kolik bude stát kožich?

Zajímá vás, kde koupit levný kožich v Turecku?  Než začnete nakupovat, musíte se orientovat v cenách. Počáteční cena kožichu a kvalitní ovčí kůže je 500 USD. Dlouhý kabát módního stylu však bude stát 2500-3000 USD.

Při výběru exkluzivní položky mějte na paměti, že její cena závisí na kvalitě kožešiny, designu, délce a dokonce i státní příslušnosti kupujícího. Protože pro turisty jsou náklady vždy vyšší. Proto nezapomeňte vyjednat.

T. Ševčenková

You may also read!

Máte citlivou pleť, kvůli které vám nesedí žádná kosmetika? Známe řešení

Problematická pleť trápí spoustu žen i mužů každého věku. Není se čemu divit, protože jakékoliv sebemenší nedostatky na obličeji

Read More...

Jak vybrat kompresor? Poradíme vám, na co si dát pozor

Kvalitní kompresor najde využití při celé řadě pracovních aktivit. Aby vám však mohl dlouho a spolehlivě sloužit, je potřeba

Read More...

Jak vybírat šaty pro plnoštíhlé?

Hledáte pěkné šaty, ale máte pocit, že je nemůžete mít, protože vám budou vidět nateklé paže, silnější stehna a

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu