Kde je lepší koupit kožich v Turecku?

In Móda

V Turecku si turisté neužívají jen pláž, místní kuchyni a památky. Mnoho z nich tráví čas vzrušujícím a ziskovým nákupem. Kromě tradičních magnetů na ledničku, místních sladkostí a bytového textilu si v této východní zemi můžete koupit luxusní výrobky z kůže a kožešin. Kromě toho mohou být ceny kožichů, ovčí kůže, kožených bund mnohonásobně nižší než v českých obchodech, a jejich nabídka je opravdu úžasná.  

Co potřebujete vědět při plánování nákupu kožichu v Turecku?

Dnes si kožešiny jezdí lidé kupovat nejen do Turecka, Řecka, Itálie, ale dokonce i do Číny. Zkušení turisté jsou ochotni se nekonečně hádat o tom, kde jsou kožešinové výrobky lepší a dostupnější. Pokud si však v Řecku můžete koupit levnější plášť, pak v Turecku oceníte rozmanitost stylů a modelů. Kromě toho si v obchodech v Istanbulu, Antalyi a dalších městech můžete okamžitě vyzvednout rukavice, boty, tašku nebo jiné doplňky vyrobené ze stejné kožešiny. Navíc s místními prodejci je možné vyjednávat o ceně. Počáteční cena tak může být ve skutečnosti snížena o 30-50%, nebo dokonce o 70%. Nejoblíbenějšími modely jsou norek, činčila a barguzin sable. V Turecku si můžete nejen koupit norkový kabát, ale také stylový, vysoce kvalitní kabát z ovčí kůže.

Kam nakupovat?

Istanbul

Pokud nevíte, kde je lepší koupit kožich v Turecku, podle zkušených shopaholiků musíte za ním jet do Istanbulu. Protože v tomto městě jsou soustředěny téměř všechny továrny na oděvy. Minimální daně a absence zprostředkovatelů vám umožňují stanovit přiměřené ceny za oděvy a doplňky. 

V istanbulské čtvrti Zeytinburnu se nachází velké množství podniků se showroomy. Zde si můžete koupit kožešinové výrobky bez dalších poplatků. Za nejoblíbenější nákupní centrum se považuje Olivium. Jedinou nevýhodou Zeytinburnu je odlehlost od centra města.

Také dobrý výběr kožichů, ovčí kůže a kožených oděvů je v oblastech Laleli a Fatih. Je pravda, že ceny v místních obchodech jsou o řád vyšší než Zeytinburne. Nezapomeňte proto vyjednávat.

Antalya

Zajímá vás, kde v Turecku koupit kožich a zároveň si odpočinout v jednom z letovisek v provincii Antalya? Doporučujeme vám podívat se na továrnu Mondial nebo na nákupní centra Denver a Leyani. Se sortimentem kožešinových a kožených oděvů budete spokojeni.

Mondial Showroom je třípodlažní budova, kde se příslušenství prodává na prvním místě, na druhém kožené oblečení a na třetí kožené výrobky. Před nákupem se nejprve seznamte s katalogem nebo se podívejte na videa z představení navrhovaných sbírek.

Pokud hledáte kvalitní model norka, podívejte se do obchodu Leyani. Prodává skandinávské a kanadského norky.

Izmir

Kožich si můžete koupit nejen ve velkých městech, ale také v Izmiru. Středisko má továrny na výrobu kožešinových výrobků. Například mnoho kupujících je spokojeno s výběrem a cenami produktů od značek ORSA Leather a Denver. Ve většině hotelů organizují průvodci bezplatné výlety do obchodů s kůží a kožešinami. 

Kolik bude stát kožich?

Zajímá vás, kde koupit levný kožich v Turecku?  Než začnete nakupovat, musíte se orientovat v cenách. Počáteční cena kožichu a kvalitní ovčí kůže je 500 USD. Dlouhý kabát módního stylu však bude stát 2500-3000 USD.

Při výběru exkluzivní položky mějte na paměti, že její cena závisí na kvalitě kožešiny, designu, délce a dokonce i státní příslušnosti kupujícího. Protože pro turisty jsou náklady vždy vyšší. Proto nezapomeňte vyjednat.

T. Ševčenková

You may also read!

Klíčové kroky k zodpovědnému hazardu s pomocí IPRH

Hazardní hry představují pro mnohé zábavu a vzrušení, avšak s sebou nesou i potenciální rizika. Odpovědnost za minimalizaci těchto

Read More...

Kde hledat obrazy v aukci?

Starožitnosti a obrazy patří k věcem, které s přibývajícími roky rozhodně neztrácí na své hodnotě. Právě proto je možné

Read More...

Zdravé a lahodné dobrůtky pro psy

Dopřejte svému chlupatému psímu miláčkovi kvalitní a lahodné dobrůtky jako zpestření jídelníčku, za odměnu po výcviku nebo jen tak

Read More...

Mobile Sliding Menu