Kosmetika pro vaši radost, krásu a relax

In Móda

V zimním období si užíváme hýčkání s pomocí kosmetiky mnohem více. Raději se na delší dobu ponoříme do hřejivé koupele, která nás povzbudí, jakmile se vrátíme z chladné procházky. Jaké rituály osvěží vaši pleť i duši?

Rituals jako stvořený pro rituály

Už jen samotný název značky Rituals napovídá, že péče s touto kosmetikou jsou rituály plné hýčkání a pohody. Tato nizozemská značka přináší kosmetiku a vůně, které vás dokonale uvolní a navodí dobrou náladu, štěstí, radost a spokojenost. Výrobky jsou inspirovány východními rituály. Užijete si hýčkání od každoročního vítání květů Sakury v Japonsku až po všeobecně známý rituál z parních lázní hammam. Co si takhle připravit večer jen pro vás. Napusťte si vanu s pěnou, oleji, hýčkejte se mýdly, zapalte si vonné tyčinky, svíčky, po koupeli se hýčkejte tělovým mlékem, můžete si dopřát i voňavý parfém, když si budete chtít udělat romantickou chvilku s partnerem. Výrobky jsou na přírodní bázi, obsahují minimální množství konzervantů a stabilizátorů. Pro vaši inspiraci, atmosféru východních rituálů zažijete s řadou Ritual Of Sakura, Ritual Of Ayurveda či Ritual of Mehr. Vůně vás budou obklopovat třeba i v autě, stačí si do něj pořídit difuzéry.

Klasická francouzská péče – Yves Rocher

Jestli chcete klasickou rostlinnou kosmetiku s osvědčenou tradicí, vsaďte na Yves Rocher. Tato péče je šetrná k pleti i životnímu prostředí. Ve složení totiž hrají hlavní roli látky rostlinného původu, zároveň ale plastové a skleněné obaly jsou 100% recyklovatelné. Značka má skoro 100letou tradici a právě už od počátků byla filozofie zakladatele Yvese Rochera taková, že péče má být rostlinného původu, protože Rochera fascinovaly blahodárné účinky právě přírody. I když se mu zpočátku lékárníci, kteří tehdy využívali chemii, vysmívali, Rocher se nevzdal a vybudoval značku, která je úspěšná dodnes. Najdete v ní produkty, jako jsou krémy, sprchové gely, šampony a jiná péče o vlasy, olejíčky, odličovací pomůcky, parfémy a dekorativní kosmetika.

You may also read!

Proč se vyplatí investovat do koupacího sudu? Důvodů je hned několik

Koupací sud slouží nejen k relaxaci a odpočinku, ale horká voda má pozitivní dopad také na lidský organismus. Po

Read More...

Elektronické cigarety jsou výborné pro odvykání

Leckterý milovník tabáku se dnes potýká s finančními problémy, jelikož cigarety a doutníky jdou cenově neustále nahoru a nezdá

Read More...

Výkonný mobil za několik tisíc? Rozhodně ano

Nezáleží na tom, jestli svůj telefon používáte k práci, studiu, jako navigaci do auta, pomocníka během socializace nebo pro

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu