Máte citlivou pleť, kvůli které vám nesedí žádná kosmetika? Známe řešení

In Doporučujeme

Problematická pleť trápí spoustu žen i mužů každého věku. Není se čemu divit, protože jakékoliv sebemenší nedostatky na obličeji jdou poznat ihned na první pohled. Z toho důvodu jasně snižují sebevědomí. Co si počít, pokud vám nesedí klasické přípravky?

Přírodní značky

Jedním z velkých problémů při péči o pleť je výběr méně kvalitních značek, které jsou plné chemie. Ty přitom představují značnou část trhu a často se tváří jako zázračné přípravky s úžasným složením. Chcete se nechat zlákat reklamou a trpět potížemi, nebo raději toužíte po opravdové změně?

Pokud volíte druhou odpověď, nenechte si ujít moderní produkty od známého výrobce La Roche-Posay. Tato francouzská značka je vyvinutá ve spolupráci se zkušenými dermatology, již se specializují na jedince s různě problematickou pletí. V každém případě se bavíme o výrobcích s minimalistickým složením bez zbytečné chemie.

Od A až po Z

Daná značka se zaměřuje na čtyři hlavní oblasti – mastnou pleť a akné, suchou až atopickou pokožku, citlivou pleť a sluneční ochranu. Díky tomu si na to své přijde většina zákazníků. Všechny kategorie prochází neustálými klinickými studiemi, aby zajišťovaly ten efekt, který očekáváte. V naší zemi se mezi přední dodavatele řadí třeba známý obchod Notino.

Na jeho webových stránkách najdete hloubkově čisticí gely, micelární vody, koncentrovaná séra, korekční obnovující gely, hydratační gely a mnoho dalších nezbytností při cestě za zdravější pletí. Jde vám z toho hlava kolem? Pak klikněte na stránky pod odkazem v první půlce článku a otevřete si libovolný druh přípravku.

Ihned se před vámi objeví podrobnější informace, složení, účel i ideální způsob používání konkrétní vychytávky. Když budete mít štěstí, trefíte se do některé z mnoha pravidelných akcí.

You may also read!

Čištění střech: cesta k dlouhodobému zdraví Vašeho Domu

Čištění střech je důležitým úkolem, který může zvýšit životnost vaší střechy a zachovat integritu domu. Střecha je vystavena nepříznivým

Read More...

Textilní velkoobchod: Tajemství úspěchu ve světě módy a textilního průmyslu

Pro mnoho maloobchodníků, návrhářů a výrobců je klíčové mít přístup k široké škále kvalitního textilu, aby mohli vytvářet trendy

Read More...

Vodní dýmky jsou stále více populární

Říká se jí vodnice, šíša, je to zkrátka vodní dýmka. Jedná se o stále populárnějšího společníka do čajoven, dalších

Read More...

Mobile Sliding Menu