Rozbil se vám iPhone? Určitě ho ještě nevyhazujte!

In Doporučujeme

Mobilní telefony od značky Apple patří mezi absolutní špičku na celosvětovém trhu. Přesně proto se staly jakýmsi symbolem kvality a vysokého výkonu. S tím se samozřejmě pojí i poměrně vysoká cena. Poškodil se váš kapesní parťák? Určitě ho nevyhazujte a neutrácejte za nový. Nechte jej levně spravit. Kde?

Spousta servisů

Vzhledem k popularitě iPhonů je naprosto jasné, že existuje celá řada různých specializovaných servisů. To je na jednu stranu zajímavá příležitost, na stranu druhou poměrně vysoké riziko. Ne všechny z nich totiž poskytují kvalitní služby. Co k tomu dodat? Řiďte se podle referencí ostatních návštěvníků konkrétního poskytovatele.

Zajímavé služby nabízí třeba zavedená a vyhledávaná společnost Mirotel. Tu najdete v Praze a Pardubicích. V obou případech má otevřeno od pondělí až do pátku, takže si na to své přijdou i lidé pracující na směny.

Komplexní služby

Zmínění odborníci zvládají často vyhledávané repasování displejů. Díky použití termovakuové technologie provádí tyto opravy o 40 % levněji než jejich konkurence. Rozbitý displej je sice naprosto běžný problém, ale nepředstavuje ani zdaleka jedinou možnou katastrofu.

Přesně proto provádí servis Apple Pardubice a Praha komplexní opravy, čištění i další důležité úkony. Ať už vás trápí jakýkoliv problém, při návštěvě daných poboček najdete řešení. Spousta úkonů přitom probíhá na počkání, takže nebudete odříznutí od svého telefonu na dlouho.

Máte do Pardubic a Prahy daleko? V mnoha případech si lze objednat i svoz (to platí hlavně pro firmy a větší množství kusů najednou). Kde se dozvíte, jak na to a kolik zaplatíte? Stačí si rozkliknout stránky pod výše vloženými odkazy. V kolonce „CENÍK OPRAV“ hned zjistíte, kolik peněz ušetříte oproti konkurenci.

You may also read!

Zlato s garancí. Jak koupit kvalitní, investiční poklad?

Chcete někam investovat, ale nejste zrovna milionář, abyste si mohl dovolit koupi něčeho většího? Nevadí. I běžný člověk může

Read More...

Adventní kalendář 2023 s kosmetickým překvapením

Pomalu se blíží adventní období, přičemž tradiční pomůckou pro odpočítávání Štědrého dne je adventní kalendář. Pokud vám však čokoláda

Read More...

S Modrým Koníkem bude každá těhule v obraze

Nešťastná třináctka? To v těhotenství rozhodně nehrozí. Třináctka je zde jednoznačně spojená s koncem prvního trimestru těhotenství. Třináctý týden přináší úlevu

Read More...

Mobile Sliding Menu