Výkup aut vám ušetří řadu starostí

In Doporučujeme

Prodat starý, nabouraný nebo nepojízdný vůz není žádná legrace. Obnáší to vypisování inzerátů, jednání s potenciálními zájemci a zpravidla i vyjednávání o ceně. Jedná se o velmi zdlouhavý proces, často s neuspokojivým výsledkem. Naštěstí existuje lepší, rychlejší a efektivnější řešení. Tím je výkup aut, kde vše probíhá hladce.

Hotovo do 24 hodin

Praha výkup aut převezme veškerou administrativu a logistiku ohledně vykoupení vozidla na svá bedra. Důraz se klade na bezproblémový průběh prodeje a oboustrannou spokojenost. Jaký je postup? Na webu výkupce stačí vyplnit poptávkový formulář, do něhož zadáte vaše kontaktní údaje, značku, typ a rok výroby vozu, druh paliva, objem motoru a najeté kilometry. Přidat můžete i fotografii vozidla. Na základě tohoto formuláře je vám obratem zaslána orientační výkupní cena. Po jejím odsouhlasení vás do 24 hodin navštíví pověřený pracovník.

Co bude následovat?

Liberec výkup aut si pro vykupované vozidlo dojede kamkoliv po ČR do 24 hodin s tím, že zajistí i odvoz auta. Na místě zhodnotí stav vozu a určí konečnou cenu. Po jejím odsouhlasení se sepíše kupní smlouva a jsou vám v hotovosti vyplaceny peníze. Celá transakce nezabere víc než 30 minut, k jejímu uskutečnění stačí malý a velký technický průkaz, úředně ověřená plná moc ke změně vlastníka a občanský průkaz.

Jak si zajistíte nejvyšší výkupní cenu?

Nezbytným požadavkem pro výkup vozidla je, že mu nesmí chybět kola. Dále rozhoduje stav vozu, najeté kilometry, rok výroby, historie nehod a vybavení. Cenu pozitivně ovlivní též servisní knížka, osvědčení o TP, záruka technického stavu, zelená karta, klíče od auta, český původ a minimální počet předchozích majitelů. Splácíte-li za auto úvěr nebo leasing, není to žádný problém. Následující splátky si výkupce aut bere na sebe.

You may also read!

S elektronickými cigaretami je kouření bezpečnější

Každý malý školák dnes ví, že kouření nepřináší příliš mnoho zdravotních výhod, spíše právě naopak. Jedná se o zlozvyk,

Read More...

Důležitá lékařská vyšetřovací technika: Oftalmoskopy, otoskopy i dermatoskopy

Vyšetření nám dnes usnadňuje spousta pomůcek. Je to komfortnější nejen pro pacienty, ale i profesionály. Kde seženou to nejlepší? Zdravotnické

Read More...

K čemu slouží jednotlivé druhy kalibrů? Neztraťte se v možnostech

V moderní strojírenské výrobě je nutné pracovat s extrémně přesnými rozměry, které se pohybují v řádech pouhých setin milimetru.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu