Pohodlné parkování na letišti – bezpečně a levně

In Doporučujeme

Také řešíte, když letíte do zahraničí, dopravu a parkování u letiště? Už nemusíte. V pohodlí si zajedete na parkoviště k letišti, odkud vás odvezou, a vaše autíčko bude v bezpečí čekat, až se vrátíte domů. A nebude to stát majlant.

Bezpečné parkoviště u letiště – Praha

Na letišti není možné parkovat několik dní, maximálně několik hodin, což se ovšem prodraží. Je to z bezpečnostních a manévrovacích důvodů, což je i pochopitelné. Jak ale řešit dopravu? Lidé často oslovují své blízké, kteří pak kolem Přední Kopaniny a Tuchoměřic stojí na místech, která nejsou úplně vhodná. Jednak v noci je to na samotě, u ne zcela nových silnic je to i nebezpečné. Přitom právě v těchto místech je perfektní parkoviště. Top parking má kapacitu pro 200 vozidel a systém parkování je snadný, rychlý a za velmi příznivou cenu. Posuďte sami. Je v provozu nonstop, parkování si musíte rezervovat alespoň 2 hodiny předem přes jednoduchý objednávkový systém. Ovšem pokud si chcete zajistit parkování v kratší době (např. 1 hodinu předem), nemusí to být překážka. Bude-li kapacita, rádi vám vyhoví, jen se musíte informovat telefonicky.

Bezpečné parkování – Top parking

Jak to probíhá dál? Dostavíte se v domluvenou dobu na parkoviště u letiště Praha, zde na vás bude čekat řidič, jenž vám vydá potvrzení, že jste dorazili na místo, zanechali jste na parkovišti automobil, a poté vás již odveze na letiště. Tento transfer (tam i zpět) je zdarma. Po příletu si pak zase jen zavoláte řidiče, který vás na letišti opět vyzvedne. Nebudete čekat, řidiči jsou k dispozici neustále, takže se jedná tak o čtvrthodinku. A cena parkingu? Za 1-4 dny 700 Kč, 5-7 dní 800 Kč, a tak dále dle ceníku. To je velmi příznivé, že? Nemusíte se bát o bezpečnost, parkoviště je nonstop hlídané kamerovým systémem i personálem.

You may also read!

Čištění střech: cesta k dlouhodobému zdraví Vašeho Domu

Čištění střech je důležitým úkolem, který může zvýšit životnost vaší střechy a zachovat integritu domu. Střecha je vystavena nepříznivým

Read More...

Textilní velkoobchod: Tajemství úspěchu ve světě módy a textilního průmyslu

Pro mnoho maloobchodníků, návrhářů a výrobců je klíčové mít přístup k široké škále kvalitního textilu, aby mohli vytvářet trendy

Read More...

Vodní dýmky jsou stále více populární

Říká se jí vodnice, šíša, je to zkrátka vodní dýmka. Jedná se o stále populárnějšího společníka do čajoven, dalších

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu